Zeynep Ece Akengin Kimdir

Daha çok sosyal medyada tanınan ve binlerce takipçisi olan Zeynep Ece Akengin, 1993 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Güzelliği ve seksiliği ile dikkat çekmeyi başaran ünlü, 29 Temmuz doğumludur. Ünlü hostes Çarkıfelek’te tanınmış ve sempatik tavırlarıyla birçok kişinin beğenisini kazanmıştır. Göz rengi mavi, saç rengi ise kahverengidir.

  • Zeynep Ece Akengin Boyu ve Kilosu: 70 m. – 52 kg.

Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunu yaptığı Çarkıfelek yarışmasına yarışmacı olarak katıldıktan sonra, güzelliği ile dikkat çekmeyi başaran güzel yıldız, daha sonra aynı programda hostes olarak görev yapmaya başladı.

Mehmet Ali Erbil ile olan birlikteliği ve ona yaptığı aşk itirafı ile tanıdığımız güzel yıldız, Show Tv’de yayınlanan Bu Tarz Benim isimli yarışmaya da katılarak Türk halkı tarafından beğeni kazanmayı başarmıştır.

Zeynep Ece Akengin, Mehmet Ali Erbil ile aşk yaşamadan kısa bir süre önce, İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile yaşadığı aşk ile de gündeme geldi. Göğsüne ve bileğine yaptırdığı İ ve E harfleri ile sevgisini ve aşkını ölümsüzleştirmek isteyen güzel yıldız, Instagram üzerinden Mehmet Ali Erbil’e aşkını itiraf ederek, tekrar dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Zeynep Ece Akengin Programları: Çarkıfelek-Hostes görevinde ve Bu Tarz Benim-Yarışmacı olarak katılmıştır.

*|* Twitter adresi : twitter.com/akenginece

*|* İnstagram resimleri : instagram.com/akenginecee/

Ayrıca Mustafa Sandal’ın Kadere Bak klibinde oynamıştır

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık