Yandex Mail Kaydol

Yandex Mail

Hepinizin bildiği üzere özellikle Türkiye’deki popular arama motorlarından biride Yandex’dir. Yandex arama motoru tıpkı Google gibi aradığınız içeriği bulmanızı sağlayan bir araçtır. Bunun yanı sıra mail uzantısıda bulunmaktadır. Bu mail uzantısını diğerlerinden ayıran birkaç özelliği sizler için açıklayalım. Yandex mail aracı ile günde 12 milyon ve üzeri mail alışverişi yapabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra size 10 gb lık bir e-posta kutusuna sahip olacaksınız. Bunun dışında mailiniz için bir tasarım seçebilir ve mailinizin gözünüze daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.

E-postaları konuya göre gruplandırabilir, kişileri etiketleyebilir ve kısayol tuşlarınızı kullanabilirsiniz. Yandex maile kayıt olabilmek için öncelikle bir yandex hesabına sahip olmanız gerekiyor.

Yandex Mail Kaydol

*|* https://mail.yandex.com.tr adresine tıklayı “Kayıt” butonuna basınız.

*|* Sonrasında Ad-Soyad yazan kısmı doldurunuz.

*|* Mail ve Yandex’in servislerine giriş yapmak için kullanıcı adınızı oluşturun seçeneğini seçiniz.Şunu söylemeden geçmeyelim kullanıcı adınızı seçerken dikkatli olun çünkü kayıt işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcı adı değiştirilemiyor.

*|* Daha sonra şifrenizi oluşturun. Şifrenizi güvenlik kurallarına uygun ve unutmayacağınız bir şifre seçmenizi tavsiye ederiz. Sonra cep telefon numaranızı yazın bu sayede ileride olabilecek unutkanlık durumlarında rahat bir şekilde şifrenizi kurtarabilirsiniz.

*|* Eğer telefon numaranızı vermek istemiyorsanız telefon numaram yok seçeneğine tıklayabilirsiniz. Son olarak güvenlik kuralları gereğince resimdeki karakterleri girerek kaydınızı tamamlayabilirsiniz

Yandex Mail Kaydol Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık