Yağmur Tanrısevsin Kimdir – Boyu Kilosu – İnstagram Resimleri

24 Ağustos 1990 tarihinde Mersin’de dünyaya gelen Yağmur Tanrısevsin, doğup büyüdüğü şehirde ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini tamamlamıştır.  Marmara Üniversitesi’nin Seramik Bölümü’nden mezun olan Yağmur Tanrısevsin, Craft Oyunculuk Atölyesi’nde eğitim almaya başladı.

2011 senesinde “Adını Feriha Koydum” isimli yapımda ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Yine aynı yıl “Kalbim Seni Seçti” isimli dizide de oynamıştır. 2012 yılında Pis Yedili, 2013 yılında The Tragedy, Aşk Ağlatır, 2014 – 2015 yılında Kaçak, 2013 – 2014 yıllarında Güneşi Beklerken isimli yapımlarda da görev almıştır. 2013 senesinde Bambi’nin reklam yüzü olmuştur.

2014 senesinde Güneşi Beklerken isimli dizide gösterdiği performans ile “En İyi Gençlik Dizisi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödülünü kazanmıştır. (5. Ayaklı Gazete Televizyon Ödülleri)

2015 yılında TV8 ekranlarında yayın hayatına başlayan ve beklenen reytingleri alamayan “Bana Baba Dedi” isimli dizide Didem karakterine hayat vermiştir. Yağmur Tanrısevsin; resim, heykel, basketbol, kayak, tenis ve boks ile ilgilenmektedir.

Yağmur Tanrısevsin İnstagram: instagram.com/tanrisevsin

Yağmur Tanrısevsin Twitter: twitter.com/tanrisevsin

Yağmur Tanrısevsin Boyu ve Kilosu: 1,66 m – 53 kg.

Yağmur Tanrısevsin Kimdir – Boyu Kilosu – İnstagram Resimleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık