Wolfteam Üye Ol

Wolfteam Nedir

Wolfteam çok oyunculu bir online oyundur. Kısa sürede binlerce kullanıcıya ulaşan wolfteam Kurt adamlar ve insanlar karşı karşıya gelmektedir. Bunların dışında Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunudur. Joygame’in elde ettiği verilere gore oyunun 19 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunmaktadır. Oyunun yapımcısı Softnyx firmasıdır.

Oyunun Türkiye’deki hakları ise Joygame firmasına aittir. Wolfteam oyununu oynarken öncelikle insan yada kurtadam tarafını seçmelisiniz. Sonrasında oyuna başlayıp düşmanlarınızı altetmeye çalışmalısınız. Oyunda birden fazla harita ve eğlenceli mod bulunmaktadır. Oyunda beceri oldukça önemlidir.

Taktik ve takım oyunununda oldukça önem taşıdığı Wolfteam oldukça basit bir oyundur. Şunu da belirtmeden geçemeyizki oyunun oyun yaşı seviyesi oldukça düşüktür ve genel olarak 10 yaş ile 20 yaş arasında değişen bir oyuncu kitlesine sahiptir.

Wolfteam Üye Ol

  • Wolfteam oyununa üye olmak için joygame.com ‘a girerek üye ol seçeneğine tıklamanız yeterlidir.
  • Sonrasında sizden istenilen e-mail, kullanıcı adı ve şifresi gibi bilgileri doldurmanız gerekir. Mail adresinize gelen doğrulama linkine tıklayarak üye olma işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Üyelik işleminizin tamamlanmasının ardından kullanıcı adı ve şifrenizle siteye giriş yapabilir ve Wolfteam oynama çılgınlığına sizde katılabilirsiniz. Oyuna girerek kendi bulunacağınız tarafı kolayca belirleyebilirsiniz. İki farklı takım rengi bulunmaktadır. İster kırmızı takımda isterseniz de mavi takımda oyun oynayabilirsiniz. Kurt adamlar ve insanların yarıştığı bu mücadeleye siz de katılın.

Wolfteam Üye Ol Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık