Ütopyada Kim Elendi ? Eleme Sonuçları

Tv 8’in en çok izlenen programı Ütopya‘da eleme heyecanı yaşandı.Ütopyada bu haftaki oylama sonuçları kim elendi ?.15 Ağustos günü yapılan oylamada Kaan 14 , 9 oy alan Noyanla 7 oy alan Buket ve Bahadır elenme adayı oldular.Bu hafta en az gazetesi satıp elenen isim Kaan oldu.

7 Ağustos günü yapılan oylama sonuçları Çağlar 12 , Buket 11 , Yıldız 10 oy alarak potaya giren isimler oldu.Sms oylaması sonucu yarışmaya veda eden isim Yıldız oldu.

31 Temmuz günü oylama sonuçları Raşit 12 , Çağlar 11 , Kaan 10 oy alarak potaya giren isimler oldu.Bu üçlüden en az gazete satan yarışmacı Raşit yarışmaya veda eden isim oldu.

*|*

Merhaba arkadaşlar tekrar gelen yarışmacılarla birlikte oylama sistem yeniden değişti,bu hafta 2 kişi yazıldı haftayada 2 kişi potaya girip bu dörtlüden biri ütopyaya veda edicek.Bu haftaki oylamada Pınar 15 , Meral 12 oy alarak potaya giren isimler oldu.Yeni gelen isimler arasındaki oylamada en az oyu alarak yarışmaya veda eden isim Pınar oldu.

29 haziran oylama sonucu Çağlar 10 , Raşit 8 , Selen 5 , Tuncay 5 oy alarak potaya giren isimler oldu.Sms oylaması sonucu yarışmaya veda eden isim Selin oldu.

15 haziran oylama sonucu Altar  9 , Harun 8 , Tuncay 7 oy alarak en fazla ismi yazılan 3 isim oldu.Son ayların en kritik oylama sonuçları yarın gelecek mektupla belli olacak.Sms oylaması sonucu hayallerine veda eden isim Harun oldu.

2 haziran oylama sonucu Altar 11 , Bahadır 10 , Murat 7 oy alarak elemeye kaldılar bu 3 isim arasında halk oylamasında en az destek alan isim ütopyaya veda edecek.Sms oylamasında en az oyu alarak veda eden isim Bahadır oldu.

19 mayıs oylama sonucu Bahadır 11 , Meral 7 , Kaan 6 oy alarak elemeye kalan isimler oldu bu haftaki sms sonuçlarına göre ütopyaya veda eden isimi tv 8 ekranlarından ve bu sayfadan öğrenebilirsiniz.Sms oylaması sonucu en az oyu alarak yarışmaya veda eden isim Meral oldu.

5 mayıs oylama sonucu Serkan 11 , Kaan 8 , Altar 8 oy aldı bu üçlüde kim gidecek elenen yarışmacı yarın gece ütopyada belli olucak.Sms oylaması sonucu ütopyaya 6 mayıs günü veda eden isim Serkan oldu.

Eleme potasına giren isimler Kurretülayn 8, Altar 8, Buket 7 oy aldı sms oylamasında en az oyu alan isim ütopyaya veda edicek.Ütopyada şok yarışmaya veda eden isim Kurretülayn oldu.

Potaya giren isimler Murat 8, Aybüke 7, Buket 6 ve Harun 6 oy aldı.Sms oylaması sonucu 7 nisan günü ütopyaya veda eden isim Aybüke oldu.

Ütopya 24 mart oylama sonuçları kim elendi ?.Kurretülayn 8, Türkan 8, Aybüke 7, Harun 7 oy olarak sms oylamasına kalan isimler oldu.Geçen haftaki sms sonucu bu 4 isimden en az oyu alan Türkan ütopyaya veda etti.

Ütopyada eleme sistemi değiştikden sonraki ilk eleme merakla bekleniyor 23 mart günü yapılacak elemede yazılan 3 kişiden bu haftaki sms sonuçlarına göre en az oyu alan isim ütopyaya veda edecek.

Ütopya 7 martda kim elendi ? oylama sonuçları Pınar , Aybüke ve Tuncay potaya giren isimler oldu.Ütopya halk oylaması sonucu ütopyaya veda eden isim Pınar oldu.

*|*

Ütopyayada yeni oylama sistemi gelen mektupla yarışmacılara bildirildi.Belirlenen tarihlerde oylamaya açılacak olan sistem oylama günü atılan oylar geçersiz sayılacak.

Oylamada kendi aranızda seçeceğiniz 3 isimden bu sistemde en az oy almış olan yarışmacı Ütopya’ya veda edecektir ibaresi kullanıldı.Desteklediğiniz kişinin adı örnek ”Semih” yazıp 1890 a göndererek sevdiğiniz yarışmacıyı destekleyebilirsiniz.

Ütopyada 28 şubattaki eleme sonuçları.Yarışmacı adaylarından Harun ve Caner arasında oylama yapıldı oylama sonucu Harun yarışmacı olarak devam ederken Caner elenen isim oldu.

Ütopya 18 – 19 şubat oylama sonuçları kim elendi ? Potaya çıkan isimler Türkan 12 , Pınar  8 ve Abidin 7 oy aldı ütopyaya veda eden isim yarın gelecek mektupla belli olucak sitemizden gelişmeleri takip edebilirsiniz.Ütopyada elenen isim Abidin oldu.

Ütopya 5 şubat oylama sonuçları İnci 14 , Semih 8 , Türkan 7 oy alarak halk oylamasına giden isimler oldu,ütopyaya veda eden isim yarın gelicek olan mektupla belli olacak.Ütopyaya veda eden isim İnci oldu.

*|*

Ütopyada 29 – 30 ocak oylama sonuçları Barış 5 , Furkan 5 oy aldı ütopyaya devam eden isim halk oylaması sonucunda belirlenecek , yarın gelen mektupla kimin kaldığını buradan takip edebilirsiniz.Ütopyaya veda eden isim Furkan oldu.

Ütopya 7. eleme sonuçları ? Türkan 9 , İnci 8 , Noyan 7 oy alarak halk oylamasına giden isimler olurken resmi olmayan oy sonuçlarına göre yarışmaya veda eden isim Noyan oldu.

*|*

Ütopya 6. eleme 8-9 Ocak oylama sonuçları Özlem 8 , Murat 8 , Türkan 7 , İnci 7 oy alarak elemeye kalan isimler oldu , halk oylaması sonucu yarışmaya veda eden isim gelen mektupla belli olacak.Resmi olmayan sonuçlara göre Özlem‘in ütopyada elendiği konuşuluyor P.tesi günü Tv 8 ekranlarında izleyip görücez.

Ütopya ara oylama 2 ocak oylama sonuçları Noyan 5 , Hayrettin 5 oy aldı.İki yeni yarışmacı adayından biri halk oylaması sonuçlarına göre ütopyaya veda edecek.

Güncelleme halk oylaması sonucu Hayrettin elendi Noyan ütopya’ya devam eden isim oldu.

*|* 5. eleme 1. hafta en çok oyu alan yarışmacı Gamze olurken 2. hafta Kurretülayn , 3. hafta ise rekor oy alan Abidin aylık elemeya kalan son isim oldu.Halk oylamasında en az oyu olarak yarışmaya veda eden isim Gamze oldu.

 Ütopyada yeni eleme sistemi : 3 hafta eleme yapılıp en fazla ismi yazılan isim halk oylamasına çıkacak , 3 isimden halk oylamasında en az oyu alan isim ütopya’ya veda edecek.

*|* 4. Hafta 5 Aralık’daki oylama sonuçları Altar 12 , İnci 9 , Tezcan 8 halk oylamasına giden isimler bugün gelicek mektupla kimin elendiği belli olucak.Resmi olmayan sonuçlara göre Tezcan‘ın elendiği konuşuluyor detayları Tv 8’de öğrenicez.

*|* 3. Hafta 27 Kasım’daki oylama sonuçları Arda 16 , Özlem 7, Semih 6  bu isimler halk oylamasına gitti yarın gelicek olan mektupla kimin gittiği belli olucak.Halk oylamasında 3 isimden en düşük oy oranına sahip olan Ahmet Arda yarışmaya veda etti.

*|* 2. Hafta 21 Kasım’daki oylama sonuçları Kurrtülayn 11, Altar 10, Tuğçe 9, İnci 9 bu 4 isim halk oylamasına gitti yarışmadan kimin elendiği gelen mektupla yarın belli olucak bu sayfa sürekli güncellenmektedir.Resmi olmayan sonuçlara göre bu hafta yarışmadan elenen kişi Tuğçe oldu oy oranlarını bu akşam tv 8 de öğrenicez.

*|*  1.Hafta Oylamada 4 Özlem , 4 İnci Melek , 4  Murat , 1 Melek , 1 Kurretülayn ismi çıktı.Semih 2 oyunu İnci Melek 1 oyunu Kurretülaynı yazdı :D13 Kasım akşamı yapılan elemede Semih %19.92 oy ile birinci Türkan %18.28 oy ile ikinci oldu.Halk oylamasında’da çok düşük oy alan İnci Melek ilk hafta elenen isim oldu.

Resmi olmayan verilere göre oylama sonuçları.Resmi sonuçlar Tv 8 ekranlarından yada www.utopya.com.tr den giriş yaparak takip edebilirsiniz.

Ütopya Raşit

31 Temmuz günü elenen yarışmacı Raşit

Ütopya selin

3 Temmuz günü elenen isim Selin

Ütopya Harun

17 haziran günü elenen isim Harun

Ütopya Bahadır

3 haziran günü elenen isim Bahadır

Ütopya meral

20 mayıs günü elenen isim Meral

Ütopya Serkan

6 mayıs günü elenen isim Serkan

Kurretülayn

22 nisan günü elenen isim Kurretülayn

Ütopya Aybüke

7 nisan günü elenen isim Aybüke

Ütopya Türkan

24 mart günü elenen isim Türkan

ütopya pınar

7 mart günü elenen isim Pınar

Ütopya Caner

28 Şubatda elenen isim Caner

Ütopya Abidin

20 şubat günü elenen isim Abidin

Ütopya İnci

6 Şubat günü elenen isim İnci

ütopya noyan

23 ocak’da ütopyada elenen isim Noyan

Ütopya Özlem

11 Ocak günü elenen isim Özlem

Ütopya Gamze

29 Aralık günü elenen isim Gamze

Ütopya Tezcan

5 Aralık günü elenen isim Tezcan

Ütopya Arda

28 Kasım günü elenen isim Arda

Ütopya Tuğçe

21 Kasım günü elenen isim Tuğçe

Ütopya İnci Melek

13 Kasımdaki elenen isim İnci Melek

Ütopyayı 7/24 Canlı İzlemek İçin Tıklayınız …

ütopya oylama sonuçları

Ütopya resmi olmayan oy oranları

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. yusuf dedi ki:

    SEMİH ĶURRETÜLAYN DİLAY ALTAR İNŞALLAH FİNALE GİDER ORTALIĞI KARIŞTIRDI ELENSİN

Yorum Yaz

Yukarı Çık