Ütopya Tuncay Kimdir

Acun Ilıcalının yeni yarışma programı olan Ütopya izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. 15 yarışmacı kendilerine özel yaşam alanları oluşturarak hayata tutunmaya çalışıyor. 15 yarışmacıdan biri de Tuncay Kes.

Ütopya Tuncay Kimdir

25 yaşındaki Tuncay Kes, Ütopya için düzenlenen ormanın fotoğrafını görmüş ve bu fotoğraftan fazlasıyla etkilenmiş. Gördüğü fotoğraf sayesinde yarışmaya katılma isteği 2 kat artmıştır. Dağcılık konusunda bir hayli uzun süre ilgilenen Tuncay Kes, dağlarda rahatlıkla yaşayabileceğini ve hiç kimseye de ihtiyacının olmadığını söylüyor. İçlerinde kurdukları ütopyanın sınırlarını göreceklerini söyleyen dir, birilerinin kendisine yaptığı hareket karşısında nasıl bir tepki vereceğini merak ediyor.

Heykel yapmak, resim çizmek, dağcılık ve tırmanış Ütopya Tuncay’ın yetenekleri arasında bulunuyor. Dağcılık Eğitmeni olarak hayatına devam eden Tuncay Kes, bu alanda bildiklerini Ütopya’nın büyülü dünyasında kullanmak istiyor. Oldukça iddialı bir yarışmacıdır. Tarzı ve kişiliği ile ilk günden bu yana yoğun ilgi gören yarışmacılar arasında yer almaktadır.

  • Ütopya Tuncay Nereli: Mersin
  • Ütopya Tunca Boy: 1.74 m.
  • Ütopya Tuncay Burcu: Kova
  • Ütopya Tuncay Mesleği: Dağcılık Eğitmeni
  • Ütopya Tuncay Yaşı: 25
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık