Survivor Semih Kimdir

Acun Ilıcalı’nın yepyeni programlarından biri olan Ütopya; O Ses ve Biri Bizi Gözetliyor programlarının yapımcısı John De Mol tarafından geliştirilmiştir. Hollanda’da yayınlandığı gün reyting rekorları kırmıştır. 15 yarışmacı doğaya karşı kendi yaşam alanlarını kuracaklar ve hayatta kalabilmek için mücadele edecekler. 15 yarışmacıdan biri olan Semih Öztürk en çok dikkat çeken yarışmacılar arasında yer alıyor.

Ütopya Semih Biyografisi

24 yaşında olan Semih Öztürk, aslen Bursalıdır. İstanbul’da yaşayan Semih Öztürk, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitiminin ardından Fransa’ya giden Semih Öztürk, Paul Valery Üniversitesi’nde Tiyatro okumuştur.

Kendisinin son derece inatçı olduğunu belirtiyor ve bunun bir yetenek olduğunu dile getiriyor. 14 kişiyle uzun süre bir yerde yaşamanın kendisince kolay olabileceğini, ancak 14 kişinin kendisine nasıl tahammül edeceğini bilmiyor. Çünkü kendisinin çok fazla konuştuğunu, konuşmayı sevdiğini belirtiyor. Tüm bunların yanı sıra elektrik işleriyle pek ilgili olmadığını, ancak hemen bir şeyleri öğrenebilme potansiyelinin olduğunu söylüyor.Ve Semih Survivor‘ın 2016 yılı kadrosunda dahil oldu büyük hayran desteğiyle Gönüllüler adına yarışıyor.

*|* Ütopya Semih Nereli: Bursa
*|* Boyu : 1.80 m.
*|* Burcu: Koç
*|* Mesleği: Öğrenci
*|* Yaşı: 24

 Ütopya’da bu hafta kim elendi ? https://www.sanalsozluk.net/utopyada-kim-elendi-eleme-sonuclari/

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık