Uğur Kurul Kimdir – Kaç Yaşında – Boyu Kilosu

Güllerin Savaşı Taner Kimdir – Uğur Kurul Vikipedi

Güllerin Savaşı isimli dizide Taner Hekimoğlu karakterini Uğur Kurul canlandırıyor. Mebrure ve Şevket çiftinin oğlu rolündeki Taner Hekimoğlu, eğlence hayatını seven bir genç. Eğlence hayatına düşkün olduğu kadar çapkınlığa da meraklıdır. Yonca ile daha önceden birlikte olsa da, gönlü Çicek’ten yanadır. Babasıyla ise arası iyi değil, hatta babasından nefret etmektedir.

23 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Uğur Kurul, Gelişim Üniversitesi’nde eğitim görmektedir. Turkcell, Ülker, Digitürk, Eti ve Gillete gibi şirketlerin reklamlarında oynadı. Son olarak ünlü oyuncu Beren Saat ile Patos reklamında kameraların karşısına geçti.Uğur Kurul ayrıca amerikalı oyuncu Justin Biebere benzerliğiylede dikkat çekiyor.

  • *|* Uğur Kurul Boyu ve Kilosu: 1,83 m. – 70 kg.

Reklamlarda fiziği, yakışıklılığı ve performansı ile bir hayli dikkat çeken Uğur Kurul, Sihirli Annem dizisinde ilk dizi deneyimini yaşadı. Bu dizide Ceren’in sevgilisi Barış karakterini oynadı. Şu an ise Güllerin Savaşı isimli dizide Taner karakterine hayat veriyor. Genç oyuncu, dünyaca ünlü sanatçı Justin Bieber’a benzetiliyor. Hatta bu benzerliği sebebiyle dizideki rolü biraz da arttırıldığı söyleniyor.

  • *|* Uğur Kurul Twitter Adresi : twitter.com/ugurkurul
  • *|* Uğur Kurul İnstagram Hesabı : instagram.com/uguri

Uğur Kurul Kimdir – Kaç Yaşında – Boyu Kilosu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık