Ütopya Nerede Çekiliyor

REKLAMI GEÇ

Yorumlar

 1. birol dedi ki:

  Aynen ; semih ; seviyesi kendi çıkarı için köşeye sıkıştığında herkesi satabilecek bir kişilik. Ayrıca ütopya bir aile gibi paylaşımcılık olmalı. Semihse herkesi dinliyor gibi gözüküp dinlemediği ve kendi kendi bildiklerini uygulamaya çalışan bencil bir kişilik. Asla yardımlaşması olmayan emir veren ve bana göre ivedilikle elenmesi gereken bir kişilik. çok bilmişlik yapıp insanların düşüncelerine değer vermiyor. bu tür insanlar toplumda da bir iş bulamaz. çünkü, hep birilerinin sırtından prim yaparak geçinmeye çalışıyor. Ayrıca Üslubu çok ağır. Onun seviyesine inilmez. bir an önce sevgilisinin yanına göndermek lazım. Murat bey bir an önce emir almadan kişiliğini ortaya koymalı. Altarı takdir ediyorum. Neden mi. Kendini semihe karşı murat gibi ezdirmiyor. inşallah zaaf yaratmaz. semih oradan giderse herkesin paylaşımcı ve hatta kendi kişiliklerini ortaya koyacaktır. yeni arkadaşlarında kafe grubunu tercih etmeleri bana göre bu yüzden. ayrıca semihin üslubu. kız yarışmacılarının da duygusal olmamaları ve yemek konusunda semih grubuna yardım etmemeliler. göreceksiniz semih gidince herkesin fikrinin paylaşıldığı ve dinlendiği, onay gören, ütopyaya şekil verildiği görülecektir. Gitmediği sürece ise insanlara tepeden bakarak , azarlamaya, sindirmeye, çıkarı için kullanmaya çalışan ve hiç bir işe yaramayan, hiçbir işte faydası olmayan, ama lafa gelince çok konuşan bu kişilik yüzünden altar ve murat da kendini gösteremediği ortadadır. bir ggün bunların doğruluğunu göreceksiniz.

 2. hasan kula dedi ki:

  semih çok doğru çocuk onun grubunu satanlara asla oy yok

 3. erkan dedi ki:

  tuncay 10 numara 5 yıldız bi adam..semih ise İŞSİZ YETERSİZ bir “çocuk” …

 4. ertan dedi ki:

  semıhın ekıbı on numara herzaman yanındayız semıh her zaman da durusunu doğru bıcımde sergilemene devam et semıh her zaman ekıbının arkasında durmaya devam et

 5. dilek dedi ki:

  Semihten nefret ediyorum.insanlari tahrik ediyo.biri sunun agzini burnunu dagitsa bi guzel dovse cok mutlu olucam

 6. Nurgül Karadam dedi ki:

  semih ekibini murat bey hariç saygısız seviyesiz ve itici buluyorum çoluk çocuk izlenmek istese çocuklar yanlış etkilenir büyüğe saygı sıfır yazık kınıyorum.

 7. Nilüfer dedi ki:

  Semih’in ihtiyar demesi,çirkin ve saygısız Davranışları. tv8 yapımcılarını dikkatine sunuyorum.

Yorum Yaz

Yukarı Çık