Tumblr Kaydol

2007 yılından bu yana sosyal paylaşım ve blog paylaşım sitesi olan Tumblr, günümüzde Yahoo tarafından satın alınmış bir sitedir. Sosyal paylaşım sitesi olan Tumblr’da, müzik, metin, fotoğraf, video gibi paylaşımlarda bulunabilir, diğer kullanıcıların bloglarını takip edebilirsiniz. Tumblr, 13 yaş ve üzeri kullanıcılar için uygun olan sosyal paylaşım platformudur. Tumblr; kullanım kolaylığı sunması, sadece ve hızlı bir şekilde açılması, ücretsiz olarak kullanılması gibi özelliklerinden dolayı diğer sosyal paylaşım sitelerinden ayrılır. Tumblr, interneti yeni yeni kullanmaya başlayanların bile rahatlıkla kullanabileceği, kendi bloglarını oluşturabileceği sosyal paylaşım sitesidir.


*|* Sosyal paylaşım platformu olan Tumblr’a kaydolmak için, öncelikle www.tumblr.com/register linkine tıklayınız.

*|* Belirttiğimiz linke tıkladıktan sonra kullanmış olduğunuz e-posta adresinizi giriniz.

*|* E-posta adresinizi girdikten sonra, Tumblr’a giriş şifrenizi belirleyiniz. Şifreniz, en az 8 karakterden oluşmalıdır.

*|* Şifrenizi belirledikten sonra, Tumblr’a giriş için kullanacağınız kullanıcı adınızı belirleyiniz. Kullanıcı adınız sadece harf, rakam ve tireden oluşmak zorundadır.

*|* Kullanıcı adı, e-posta ve şifre gibi bilgileri doğru bir şekilde yazdıktan sonra “Kaydol” butonuna tıklayınız.

Tumblr’a kayıt olduktan sonra ana sayfanızın görünümünü ve desenini kendiniz ayarlayabilir, blog sayfanızı  kişiselleştirebilirsiniz.

Tumblr Kaydol Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık