Tivibu Nedir (İndir,İzle)

Televizyon milletimiz için artık vazgeçilmezlerden birisi. Halkımızın büyük bir çoğunluğu televizyon ile akşamlarını geçiriyor. Öyle ki zaman geçtikçe internetin de yaygınlaşması ile televizyon kültürü bilgisayarlara kadar geldi. Canlı televizyon izleme siteleri ile insanlar televizyonları rahatlıkla online olarak izleyebiliyordu. Ama gel zaman git zaman bunu da suiistimal edenler oldu ve birçok sorun yaşandı. Hatta gittikçe daha çok takılan ve kalitesi düşen yayınlar ile karşılaşmaya başladı insanlar. İşte Tivibu HD tam da bu noktada imdadınıza yetişiyor.

Tivibu Nedir ? TTNet tarafından sunulan bir internetten televizyon izleme hizmetidir. Bu hizmet sayesinde bilgisayarınızda, aldığınız pakete göre değişen fakat en az 140 kanala sahip bir televizyonunuz oluyor. Ayrıca bir çok video, film ve diziye de ulaşabilme imkânınız var. Tivibu sayesinde canlı yayında bir şey izlerken kaçırdığınız ne olursa olsun istediğiniz an geriye sarabilir ve olan biteni tekrardan görebilirsiniz. Diyelim ki bir maç izliyorsunuz ve golü kaçırdınız, üzülmenize iç gerek yok çünkü Tivibu var. Tivibu’nun geri al izle özelliği ile maçın o dakikalarına geri dönebilir ve golü tekrardan seyredebilirsiniz. Daha sonra da programın ya da maçın normal seyrine dönebilirsiniz. Televizyonun kalitesi de yine sizin internet hızınız ile alakalı, bunu unutmayınız. Ne kadar hızlı internetiniz var ise o kadar keyifli bir Tivibu deneyiminiz olacaktır.

Tivibunun ücretli lisanslı uygulamasını indirmek için tıklayınız
tivubu özellikleri

Tivibu Özellikleri

Adres Bilgileri

Esentepe Mah. Salih Tozan Sokak, Karamancılar İş Merkezi, D Blok
No:16 Şişli 34394 İstanbul
İletişim Bilgileri

Tel: 0 212 306 10 00

Faks: 0 212 306 10 10

Tivubu Müşteri Hizmetleri: 444 0 375

Tivibu Nasıl Kullanılır ? tivibu ev ile hd kanal sayısı gibi aklınıza takılan tüm soruları Tivibu müşteri hizmetlerini arayıp telefondan bilgi alabilirsiniz.

Tivibu Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır

Tivibu kullanıyorsunuz fakat şifrenizi mi unuttunuz? Hiç sorun etmeden ilk olarak Tivibu üyelik sayfasından şifremi unuttum bölümüne giriş yapıyorsunuz. Sayfaya girdikten sonra bilgileri girerek mail adresinize şifre hatırlatma mailinizin gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Eğer kayıtlı mail adresiniz ile ilgili bir sıkıntı yaşarsanız da 444 0 375 TTnet destek hattını arayarak mail değiştirme işlemlerini yapabilirsiniz.

Tivibu şifre sıfırlama sayfası https://uyelik.tivibu.com.tr/sifredegistir Kullanıcı adı,Şifreniz ve Güvenlik Kodu ile şifrenizi sıfırlayın.

Tivibu ücretsiz izleme mümkün mü ?.Bu sorunun cevabını tam olarak bilememekle birlikte youtube’da Tivibu kanallarını ücretsiz izleyebileceğinizi iddaa etmektedir bizede yayınlamak düşer.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık