Taner Ölmez Kimdir – Kaç Yaşında – Boyu

Taner Ölmez Kimdir

9 Ağustos 1986 tarihinde Tunceli’de doğan Taner Ölmez, henüz 7 yaşındayken ailesiyle birlikte İstanbul’a taşınır. İlkokul dönemlerinde müziğe çok fazla ilgi duysa da, daha sonra oyunculuğu seçer. İstanbul Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Taner Ölmez, birçok reklam filmi ve dizide görev aldı.

İstanbul Altınları adlı dizi ile tanınmaya başlayan genç oyuncu; Kapalı Çarşı, Tatar Ramazan, Kül ve Ateş gibi dizilerle ününe ün katmıştır. Kayıp Şehir dizisi ile daha fazla gündeme gelmeye başlayan Taner Ölmez; Piyale, Ülker gibi şirketlerin reklam yüzü olmuştur. 2014 yılında Katil Joe isimli tiyatro oyununda başarılı bir performans ortaya koymuş ve Afife Jale Tiyatro Ödülü’nü kazanmıştır. Star TV ekranlarında yayınlanan, The O.C. dizisinden uyarlanan Medcezir isimli dizide Mert Serez karakterine hayat vermektedir.

Taner Ölmez Dizileri ve Filmleri

2009 yılında Kapalı Çarşı, 2009 yılında Kül ve Ateş, 2011 yılında İstanbul’un Altınları, 2012 yılında Kayıp Şehir, 2013 yılında Çıplak Gerçek, 2013 yılında Tatar Ramazan, 2014 yılında Medcezir.

*|* Taner Ölmez Boyu ve Kilosu: 1,75 m. – 65 kg.

*|* Taner Ölmez Twitter: twitter.com/tnrolmez

*|* Taner Ölmez İnstagram: instagram.com/tanerolmez

Taner Ölmez Kimdir – Kaç Yaşında – Boyu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık