Tamer Tıraşoğlu Kimdir

Tamer Tıraşoğlu, 1983 yılında Almanya’da dünyaya geldi. 4 Şubat doğumlu olan yakışıklı oyuncu, Kova burcudur. Çocukluğunun büyük bir bölümü Almanya’da geçen yakışıklı oyuncu iyi derecede Almanca ve İngilizce konuşmaktadır. Berlin’de oyunculuk eğitimi alan oyuncu, yurtdışında birçok dizi ve film projesinde yer aldı.

Almanya’da tiyatro alanında da başarı gösterdi ve 2005-2010 yılları arasında Schauspielstudio and Film Atelier Langhanke’de oyunculuk eğitimi aldı. İddialı birçok yabancı proje ve yapımda rol alan oyuncu, her teklifi kabul etmemekte ve kaliteli projelerde yer almaya özen göstermektedir.

Modellik tekliflerini reddeden Tamer Tıraşoğlu, bu alanı oyunculuk kariyerinde yükselmek istediği için tercih etmedi. Türkiye’deki oyunculuk kariyerine ilk kez, 2012 yılında yayınlanan Ağır Roman Yeni Dünya dizisinde Salih karakterini canlandırarak adım attı. Show Tv’de 2015 yılında başlayan Acil Aşk Aranıyor isimli dizide Berzan karakterine hayat verdi.

Tamer Tıraşoğlu Boyu ve Kilosu: 85 m. – 89 kg.

Oyuncu, bu diziyle hem yakışıklılığı hem de oyunculuk yeteneği ile Türkiye tarafından tanınmaya ve sevilmeye başladı. Yakışıklılığı ile genç kızların takip ettiği erkek oyunculardan biri olmayı kısa süre içerisinde başardı.

Tamer Tıraşoğlu Dizileri: Acil Aşk Aranıyor, Ağır Roman Yeni Dünya, Urfaust, Das Restpaar, Look Back in Anger, A Midsummer Night’s Dream ve The Shape of Things.

Tamer Tıraşoğlu Filmleri: Shahada, Notruf Hafenkante ve Einverrücktes Wochenende’dir.

 

Tamer Tıraşoğlu Kimdir Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık