Survivor Hilmi Cem İntepe

Survivor Hilmi Cem Kimdir

19 Mayıs 1992 tarihinde Muğla’nın Yenice ilçesinde dünyaya gelen Hilmi Cem İntepe, 18 yaşına kadar Bodrum Güvercinlik’te yaşamıştır. Lise eğitimini Bodrum Lisesi’nde tamamlayan Hilmi Cem, küçük yaşlardan beri dans ve akrobasi ile uğraşmaktadır. Muğla Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu’nda okumaktadır.

  • *|* Hilmi Cem İntepe Boyu: 1.78 m.
  • *|* Hilmi Cem İntepe Kilosu: 75 kg.

Muğla’da Allstar Dance Academy adlı bir dans ve spor okulu bulunmaktadır. Kendi okulunda dans eğitmenliği yapmaktadır. Rusça ve İngilizce bilen Hilmi Cem, Bodrum’da yaşamaktadır. Hilmi Cem Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı yarışmaya 2012 yılında katılmış ve yarı finale kadar gelme başarısı göstermişti. 2013 yılında ise Hilmi Cem, Survivor Ünlüler – Gönüllüler adlı yarışmaya katılmış ve şampiyon olmayı başarmıştır. Yarışmanın ardından Survivor Hilmi Cem olarak tanınan genç dansçı, 2014 yılında Çalıkuşu adlı dizide Yusuf karakterine hayat vermiştir. Yine aynı yıl içerisinde Stajyer Mafya adlı filmde başrol oynamıştır.

Hilmi Cem İntepe Filmleri

2013 – 2014 yılların Muhteşem Yüzyıl (Dizi), 2014 yılında Çalıkuşu (Dizi), 2014 yılında Stajyer Mafya, 2014 yılında Çılgın Dersane 4.

Hilmi Cem İntepe, 2015 Survivor All Star adlı yarışma programında Gönüllüler takımında mücadele etmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık