Sungurlar Oyuncu Kadrosu

Samanyolu TV ekranlarında 25 Ekim 2014 tarihinde yayın hayatına başlayan Sungurlar adlı dizi, her Cumartesi 19.05’te izleyicilerle buluşuyor. Dizinin daha önce Şefkat Tepe adıyla 5 sezon devam ettiğini ve isim değişikliğine gidildiğini de belirtelim.

Sungurlar Dizi Konusu

Sungurlar Oyuncuları

Türkiye’yi sincice bölmeyi planlayan terör örgütüne karşı gerçekleştirilen zorlu mücadele ve Ortadoğu’da yaşanan kavga dizi ile gözler önüne seriliyor. Sungurlar komutanı Serdar Yüzbaşı, Suriye’deki bir grup örgüt tarafından hapishanede işkenceye maruz kalır. Hapishanede vahşice infaz edilmek istenir. Örgütün liderlerinden biri, Serdar Komutan’a, Türkiye’nin başına gelecek olan kıyamet senaryosunu video olarak izletir. Bir anlamda Ortadoğu’nun ve Türkiye’nin yeni haritası gösterilir. Serdar Komutan, bu durum karışında şaşkına döner. İnfaz edilmek üzere olan Serdar Komutan’ın bu hain planı durdurabilmesi için buradan kurtulması gerekir. Ancak Naza, Aslı, Doktor ve Şahin’in öldürüldüğü haberini alan Serdar Komutan yıkılır. Bu esnada etraftan patlama sesleri duyulur ve aniden ortaya çıkan tim yaşanacak büyük çatışmaların ateşleyicisi olur.

Bora Karakul Kimdir

Bora Karakul

1978 yılında Ankara’da dünyaya gelen Bora Karakul, ilköğretimini ve lise öğretimini doğduğu şehir olan Ankara’da tamamlamıştır. Ankara Devlet Tiyatrosu ve Sanat Tiyatrosu gibi tiyatrolarda oyunculuk yapan Karakul, Ankara Üniversitesi’nin Oyunculuk ve Ana Sanat Dalı’nda eğitim almaktadır.

  • Bora Karakul Boyu: 1.78 m.
  • Bora Karakul Kilosu: 75 kg.

Bora Karakul dizileri: 2005 yılında Emret Komutanım, 2010 yılında Şefkat Tepe, 2014 yılı Sungurlar.

Bora Karakul filmleri: Emret Komutanım Şahmat ve Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi.

Mert Kılıç Kimdir

Mert Kılıç

1 Ocak 1976 tarihinde Amasya’da dünyaya gelen Mert Kılıç, 2002 senesinde Best Model olarak tanındı. Fotomodellik ve mankenlik kariyerine başlamadan önce, profesyonel olarak Tekirdağspor, Edirnespor, Vanspor gibi takımlarda futbol oynamıştır. Oyunculuk eğitimini Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Los Angels Beverly Hills’te tamamlamıştır.

  • Mert Kılıç Boyu: 1.80 m.
  • Mert Kılıç Kilosu: 80 kg.

Kara Duvak, Asla Unutma, Tatil Aşkları ve Gurbet Kadını gibi yapımlarda görev almıştır. Yakışıklılığı ve düzgün fiziği ile dikkat çekmektedir. 2010 – 2014 yıllarında Şefkat Tepe Serdar Yüzbaşı karakterini canlandırmıştır. 2014 yılının sonlarına doğru dizi Sungurlar olarak isim değişikliğine gitmiştir.

Mehmet Korhan Fırat Kimdir

Mehmet Korhan Fırat

26 Ağustos 1988 tarihinde Erzincan’da dünyaya gelen Mehmet Korhan Fırat, Selçuk Üniversitesi’nin Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Oyunculuk dersleri görmektedir. Şefkat Tepe Şahin karakterini canlandıran Fırat, dizinin isim değişikliğine gitmesinden sonra Sungurlar adlı dizide kaldığı yerden devam etmektedir.

  • Mehmet Korhan Fırat Boyu: 1.80 m.
  • Mehmet Korhan Fırat Kilosu: 72 kg.

Düzgün fiziğiyle de dikkat çeken yakışıklı oyuncunun hayranları genç bayanlardan oluşmaktadır. Şefkat Tepe adlı dizi onun ilk oyunculuk deneyimi yaşadığı dizisidir.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık