Şükrü Özyıldız Kimdir ?

18 Şubat 1988 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Şükrü Özyıldız, çocukluğunu doğduğu şehir olan İzmir’de geçirdi. İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünü kazandı ve İstanbul’a geldi. Burada 1 sene eğitim gördükten sonra tekrar üniversite sınavına girdi ve Ege Üniversitesi’nin İşletme bölümünde eğitim görmeye başladı. Daha sonra Erasmus ile Portekiz’e gitti.

  • *|* Şükrü Özyıldız Boyu ve Kilosu: 1,85 m. – 80 kg.

Küçüklüğünden bu yana Jiu – Jitsu ve Muay Thai yaptı. Portekiz’de kafes dövüşlerine katıldı. Daha sonra kafes dövüşünü bırakan başarılı oyuncu, hiperaktif özelliğini setlerle bastırdı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersleri gördü. Perküsyon ve davul ikilisinin son derece iyi bir şekilde kullanmaktadır.

İlk oyunculuk deneyimini 2011 yılında “Derin Sular” isimli yapımda yaşadı. Bu yapımda Toprak karakterine hayat verdi. 2013 yılında “Benim Hala Umudum Var” isimli dizide başrol oynadı. Deri ceket, tişört, gözlük, gömlek ve jean onun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

İlk sinema deneyimini ise 2013 senesinde “Neva” adlı yapımda yaşadı. 2012 yılında Uçurum, 2014 yılında Çalıkuşu, Şeref Meselesi, Ulan İstanbul, 2015 yılında Sevimli Tehlikeli isimli yapımlar Şükrü Özyıldız’ın görev aldığı diğer yapımlar olarak dikkat çekmekte.Şükrü özyıldız sevgilisi kimdir acaba diye araştırdık fakat net bir bilgiye sahip olamadık.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık