Su Kutlu Biyografisi

Güzel Köylü dizisi ile ünlenen Su Kutlu, Sude rolü ile izleyicilerin beğenisini toplamıştır. 1 Ocak 1991 tarihinde İstanbul’da doğan oyuncu, Eti Maximus reklam filmi ile tanınmıştır. Kahverengi gözlüdür. Su Kutlu Çalıkuşu, Ali Ayşe’yi Seviyor, Hayatımın Rolü yapımlarında görev almıştır. Lise mezunu olan oyuncu hiçbir oyunculuk dersi almamıştır. Eksik yanlarını oyuncu koçları ile tamamlamıştır. Liseden sonra eğitim hayatına devam etmemiştir. Kameralarla ilk tanışma anı Eti reklam filmiyle olmuştur. Bu reklam filmi sonrasınra farklı birçok dizide oynaması için çok sayıda teklif almıştır.

  • Su Kutlu Boyu ve Kilosu: 1.66 m. – 45 kg.

Haluk Bilginer ve Ebru Özkan’ın başrollerini paylaştığı Hayatımın Rolü adlı dizide rol almıştır. Amelya karekteri ile çok sevilen Su Kutlu, dizinin reytinginin az olması nedeniyle dizide kısa süre yer almıştır. 2013 yılında başlayan Hakan Yılmaz ve Nur Erkul’un oynadığı Ali Ayşe’yi Seviyor adlı dizide oynadı.

Star Tv’de 2014 yılında yayınlanmaya başlayan Güzel Köylü adlı dizide Sude karakterini canlandıran güzel oyuncu, dizi çekimleri sırasında bir barda kavga etmesi nedeniyle kadrodan çıkartılmıştır.

Su Kutlu Dizileri: Güzel Köylü (2014) -Sude, Çalıkuşu (2013) Mişel, Ali Ayşe’yi Seviyor (2013) Nazlı ve Hayatımın Rolü (2012) Amelya’dır.

 

Su Kutlu Biyografisi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık