Söz Dizisi Oyuncuları

Söz Dizisi Oyuncuları

Gözünüz arkada kalmasın sloganı ile yayın hayatına başlayan ve özel bir timin başarılarını anlatan Söz dizisi vatan konusu ile ilgi çekicidir. Dizinin başrolünde Tim Komutanı Yavuz Karasu’yu canlandıran Tolga Sarıtaş yer alıyor.
Yavuz Karasu (Tolga Sarıtaş)
Tim Komutanı Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu’ya Tolga Sarıtaş hayat vermektedir. Zekası ve karizması ile timine güven, düşmanlarına korku salmaktadır. Aynı zamanda doktor Bahar ile zor bir aşk yaşamaktadırlar.
Bahar Kutlu (Aybüke Pusat)
Zengin bir ailenin güzel bir kızı olan Bahr, yardımsever bir doktordur. Karaktere Aybüke Pusat hayat vermektedir. Yavuz komutanla tanıştıktan sonra hayatı değişir.
Eylem Mercier (Meriç Aral)
Aykırı bir savaş muhabiri olan Eylem Mercier, anarşist ve muhalif biridir. Ancak tanıştığı Tim elemanı ile görüşleri değişecektir.
Erdem Korkmaz (Nihat Altınkaya)
Tabur Komutanı erdem Korkmaz’a Nihat Altınkaya hayat vermektedir. Disiplinli, sert ama gözü kara bir komutandır. Bölgedeki köylüler ve askerlerin de gözdesidir.
Fethi Kulaksız (Burak Sevinç)
Hafif Silah Uzmanı olan Üstçavuş Fethi Kulaksız, Avcı lakabı ile bilinir. Çünkü milli şampiyon okçu olan Avcı, timin de keskin nişancısıdır.
Mücahit Serdengeçti (Görkem Sevindik)
Ağır Silah Uzmanı Üstçavuş Mücahit Serdengeçti, Keşanlı lakabı ile bilinir. Ailesinde pek çok kişinin şehit olması onu gözü kara biri yapmıştır ve her operasyonda en önde yer almaktadır.
Ali Haydar Bozdağ (Mustafa Yıldıran)
Muhabere Uzmanı başçavuş Ali Haydar Bozdağ, Hafız lakabı ile bilinir. Dindar, soğukkanlı ve sabırlı olan Hafız, gerçekten de Hafızdır
Ateş Acar (Eren Vurdem)
İstihbarat Uzmanı Başçavuş Ateş Acar’a Eren Vurdem hayat vermektedir. Yetim olmasına rağmen timin neşesidir ve Karabatak olarak tanınır. Kadınların da ilgi odağıdır. Aynı zamanda kılık değiştirme ustasıdır.

Söz Dizisi Oyuncuları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık