Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgilinizin doğum günü yaklaşıyor, ona hediye aldınız, ancak nasıl bir mesaj atacağınızı bilmiyorsunuz. Bu noktada sizler için listelediğimiz sevgiliye doğum günü mesajlarından en beğendiğinizi seçebilir, sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Canım sevgilim iyi ki doğdun, iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum, şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda senle inşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka… Doğum günün kutlu olsun bir tanem…

Sen ol da; ister yar ol ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere ömrüm.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ömrüm olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide. Bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.

Sen ki benim sevgilim, sevdiğim, sevgi verenim. Sevgimden bir dilim yiyenim. Kendimi işgal altında kalmış bir memleket gibi hissettiğim, hiçbir şeyden tat almadığım, her şeye olan inancımı ve umudumu yitirdiğim, insanlardan köşe bucak kaçıp, kabuğuma saklanmak için çırpındığım ve tüm pencerelerimi kapatmak üzere olduğum bir zamanda karşıma çıkıp hayatıma anlam kattın. Kıpkısa bir zamanda hayatımın anlamı oldun. İyi ki benim oldun, iyi ki doğdun. Seni seviyorum.

Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce üzülmeler sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun.

Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi ki doğmuşsun sevgilim.

Hayatım aldığım her nefeste, attığım her adımda sadece seni düşünüyorum. Nice doğum günlerinde birlikte olmak dileğiyle. İyi ki varsın.

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki yıllarını benimle geçirmen dileğiyle. Sen’li Ben’li senelere sevgilim. Sana çok aşığım.

Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim… Nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum balım.

İyi ki doğdun dünyaya, iyi ki doğdun yüreğime, iyi ki doğdun hayatıma, nice mutlu yıllara aşkım.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık