Serenay Aktaş Kimdir – Kaç Yaşında – Boyu

1 Ekim 1993 yılında İstanbul’da hayata merhaba diyen Serenay Aktaş, genç yaşına rağmen oldukça hareketli bir geçmişe sahiptir.

Aslen futbolcu olan genç isim bu alandaki başarısının ardından sürpriz bir şekilde dizi oyunculuğuna geçiş yapmıştır. Önce Arka Sıradakiler dizisinden konuk oyuncu olması isteği ile teklif alan genç oyuncu, daha sonrasında Kanıt dizisinde de aynı şekilde konuk olarak oyuncu olarak rol almıştır. Ve sonrasında ise en büyük patlamasını yaparak Muhteşem Yüzyıl dizisinde iki yıl boyunca, ‘’Ayşe Hatun’’ karakterini canlandırmıştır. Öte yandan futbolculuk hayatında da bundan aşağı kalır başarıları yoktur. Futbol hayatına 15 yaşında Zeytinburnu’nda başlayan Serenay, iki yıl boyunca başarılı bir oyun sergiledikten sonra 17 yaşında 1207 Antalyaspor’a transfer olmuştur. Mevki olarak forvet oynaması ile birlikte maç başına 2 gol atarak 50 maçta 100 gol gibi iyi bir rakama ulaşmış ve futbol kariyerini de başarıları ile süslemiştir.

*|* Serenay Aktaş Boyu: 1.71 m.

*|* Serenay Aktaş Kilosu: 59 kg.


Serenay Aktaş’ın Futbol oynadığı dönemden attığı muhteşem golün videosu
Futbolculuk ve oyunculuk kariyeri sırasında Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Survivor programında da kendisine yer bulmayı başarmış olan Serenay Aktaş, 88 gün süren büyük mücadelesinin ardından ünlüler adasına veda etmiştir.2015 Survivor All Star kadrosunda tekrar kendine yer bulan Serenay yarışmayı başarıyla devam etmektedir

Sosyal Medyada Serenay Aktaş

*|* Serenay Aktaş Facebook: facebook.com/serenayaktasofficial

*|* Serenay Aktaş Twitter:      twitter.com/SerenayAktas

*|* Serenay Aktaş Instagram: instagram.com/serenayaktas

Serenay Aktaş’ın en güzel fotoğraflarından oluşan galeri

Serenay Aktaş Kimdir – Kaç Yaşında – Boyu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık