Şeref Meselesi Oyuncuları

Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Şeref Meselesi, her Pazar saat 20.00’da izleyicileriyle buluşuyor. şeref meselesi başrol oyuncuları: Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Burcu Biricik gibi önemli oyunculardan oluşmaktadır.

Şeref Meselesi Konusu

4 kişiden oluşan Kılıç Ailesi’nin İstanbul’a taşınmasıyla her şey başlıyor. Ege kasabasında yaşayan Zeliha’nın en büyük hayali İstanbul’a taşınmaktadır. Hasan ve Zeliha’nın Emir ve Yiğit adında iki oğlu vardır. Emir ağır başlıyken, abisi Yiğit ise tam bir çapkındır. Emir, Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra zorunlu stajı için İstanbul’a gitmeye karar verir. Annesi Zeliha da İstanbul’a oğluyla birlikte gitmek ister. Ancak dedeleri Basri ve annesi kavga eder, tartışma büyüdükten sonra Basri’nin kalbi dayanamaz. Dede vefat ettikten sonra her şey daha kolay olur. İstanbul’a taşınırlar.

Şeref Meselesi oyuncuları

Baba Hasan, küçük bir dükkân açarak yöresel ürünler satmak ister, fakat daha sonra kuyumcu dükkânı açmaya karar verir. Yiğit ise ilk günden bu yana mahalledeki kızların dikkatini çeker. Kübra ve Derya adında iki genç kız Yiğit’e âşık olur. Yiğit’in ilgisini ise Sibel çeker. Sibel ise kardeşi Emir’den hoşlanır.

Baba Hasan, dükkânı açmak için parası yetmeyince Sadullah’tan borç alır, senet imzalar. Dükkân daha açılmadan soyulur ve Hasan beş parası kalır. Eşi Zeliha da Hasan’a yüklenince tüm bu acıya dayanamayan Hasan intihar eder. Yiğit babasının öcünü almak isterken, Emir mücadelesini hukuk yoluyla arayacaktır. İki kardeşin yolları da ayrılacaktır.


Kerem Bürsin Kimdir

Kerem Bürsin

4 Haziran 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Kerem Bürsin, 15 yaşında Amerika’ya gitmiştir. Amerika Birleşik Devletleri’nde birçok filmde görev alan Bürsin, Roger Corman’dan oyunculuk dersleri almıştır. Hayatının en delidolu zamanlarını Teksas’ta geçiren Kerem, bir süre sonra lisans eğitimi için Bostan’a yerleşmiştir. Emerson College’i ve üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Los Angeles’a taşınan Kerem, burada birçok ünlü oyuncunun özel şoförlüğünü yapmıştır. Bu dönemde Roger Cormen ile tanışma imkânı yakalamıştır.

  • Kerem Bürsin Boyu: 1.79 m.
  • Kerem Bürsin Kilosu: 73 kg.

Eric Morris ve Carolyn Pickman gibi önemli oyunculardan da oyunculuk eğitimi alan Kerem, Gaye Sökmen Ajans ile anlaşarak Türkiye’de oyunculuk yapmaya karar vermiştir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Fransızca bilmektedir. Spora ilgi duymaktadır. Amerikan Futbolu, yüzme ve ağırlık ilgi duyduğu özel sporlardır. Şeref Meselesi Tamer Kılıç karakteriyle her hafta hayranlarıyla buluşmaktadır.


Şükrü Özyıldız Kimdir

Şükrü Özyıldız

18 Şubat 1988 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Şükrü Özyıldız, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersleri almıştır. 2011 yılında FOX TV ekranlarında yayınlanan Derin Sular adlı dizide canlandırdığı Toprak karakteriyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

  • Şükrü Özyıldız Boyu: 1.85 m.
  • Şükrü Özyıldız Kilosu: 80 kg.

2012 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Uçurum adlı dizide büyük çıkış yakalamıştır. 2013 yılında ise STAR TV ekranlarında Benim Hala Umudum Var adlı dizide Ozan Korkmaz karakterini canlandırmıştır. 2013 yılında Neva adlı sinema filminde başrol oynamıştır 2014 yılından bu yana, Şeref Meselesi Soner Kılıç karakteriyle büyük beğeni toplamaktadır.


Şükran Ovalı Kimdir

Şükran Ovalı Şeref Meselesi

1 Nisan 1985 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Şükran Ovalı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. 2007 – 2009 yıllarında FOX TV ekranlarında yayınlanan Bez Bebek adlı dizide Merve karakterine hayat vermiştir.

  • Şükran Ovalı Boyu: 1.70 m.
  • Şükran Ovalı Kilosu: 55 kg.

2008 yılında Aşk Yakar, Alia, 2009 yılında Ev, Kahramanlar, Bir Bulut Olsam, 2011 yılında Reis, 2012 yılında Kötü Yol, 2013 yılında Avrupa Avrupa, 2014 yılında Cinayet gibi yapımlarda görev almıştır. 2014 yılı itibariyle Şeref Meselesi Füsun karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkmaktadır.


Yasemin Allen Kimdir

Yasemin Allen Kimdir

10 Temmuz 1989 tarihinde Londra’da dünyaya gelen Yasemin Allen, ilkokulu tamamladıktan sonra Türk olan annesiyle Avustralya’ya yerleşmiştir. Avustralya’daki üniversitede sinema ve televizyon eğitimi alan Yasemin, 2008 senesinde Loreal’in yüz yarışmasına katılmıştır. Yarışmanın ardından Türkiye’ye dönmeye karar veren Allen, ilk oyunculuk deneyimini 2008 yılında Elif adlı dizide yaşamıştır.

  • Yasemin Allen Boyu: 1.75 m.
  • Yasemin Allen Kilosu: 51 kg.

2009 yılında Kavak Yelleri, 2010 yılında Yerden Yüksek, 2011 yılında Hayat Devam Ediyor, 2013 yılında Su ve Ateş, 2013 yılında Merhamet gibi birçok yapımda görev almıştır. 2014 yılından bu yana Şeref Meselesi Özge karakteriyle büyük beğeni toplamaktadır.


Burcu Biricik Kimdir

Burcu Biricik

4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da dünyaya gelen Burcu Biricik, lisans eğitimini Ege Üniversitesi’nin Arkeoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Bornova Tiyatrosu’nda özel oyunculuk eğitimi almıştır. 2012 yılında Düşman Kardeşler adlı dizide Derya karakterine hayat vermiştir.

  • Burcu Biricik Boyu: 1.70 m.
  • Burcu Biricik Kilosu: 50 kg.

2013 yılında Beni Böyle Sev adlı dizide Seda karakterine hayat veren Burcu Biricik, yine aynı yılda Kedi Özledi adlı sinema filminde görev almıştır. Şeref Meselesi Kübra karakteriyle 2014 yılından bu yana izleyicilerle buluşmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık