Scorp Nedir

Scorp Nedir ?

Sizlere kısaca Scorp’un ne olduğunu anlatmak istersek Şubat ayında App Strore’da yayınlanan yazılım video paylaşma odaklı bir yazılımdır. Scorp özellikle genç kitlelerin paylaşım yaparak 15 saniyelik videolar yüklenen sosyal ağ da diyebileceğimiz yazılım ilk haftasında 20 bin ve üzeri kullanıcıya ulaşarak büyük bir başarı yakaladı. Scorp kullanıcıları belli başlı kategorilere yorum yazıp videolar paylaşabiliyor ya da yeni bir kategori oluşturabiliyor.

Scorp’da kullanıcılar haber akışı üzerinden takip ettikleri kategorideki diğer başlıkları da görüp onlarla da yorum yapabiliyor. Popüler videoların ayrı bir sekmede görüntülendiği scorp gençlere bilgi ve eğlence dolu bir platform sunuyor.

Scorp ekibinde Koç Üniversitesi öğrencileri İzzet Zakuto ve Sercan ışık bulunmaktadır. Kendilerinin ürettikleri bir proje olan scorp beklenilenden çok daha hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Şimdiden İstanbul, İzmir, Ankara, gibi büyük şehirler ve bunların dışında 27 üniversitede temsilcileri bulunmaktadır.

Scorp bünyesinde 300’den fazla üniversite öğrencisi çalışmaktadır. Ayrıca ABD Carneige Mellon Üniversitesinde’de temsilcileri bulunmaktadır. Scorp’un hedefleri gerçekten çok büyük en büyük hedefleri ise bir numaralı sosyal medya ağı olmak. Bu hedef için gece gündüz çalışan Scorp ekibi yakın zamanda dünyanın en çok kullanılan sosyal medya ağı olmaya davetli.

Scorp Nasıl Kullanılır

Öncelikle gündeminizi yaratmalısınız, sonrasında popüler başlıklar oluşturarak insanların dikkatini üzerinize çekebilirsiniz. İlgi alanlarınızı takip ederek yeni bilgiler edinebilir. İlgi alanınız hakkında yeni birçok haberden haberdar olabilirsiniz.

Scorp Kaydol

Uygulamayı indirdikten sonra karşınıza çıkan ekrandan “Sign Up” butonuna tıklayınız.

Daha sonra “with mail” ya da “with Facebook” seçeneklerine tıklayarak Scorp’a mail veya Facebook ile kayıt olabilirsiniz.

Scorp İndirme Linkleri

Scorp Google Play: İndirmek İçin tıklayın

Scorp iTunes: İndirmek İçin tıklayın

Scorp Nedir Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık