Scarlett Johansson Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

22 Kasım 1984 tarihinde New York’ta dünyaya gelen Scarlett Johansson, 2002 yılında New York’ta bulunan Professional Children’s School’dan mezun olmuştur. Tiyatrodaki ilk deneyimini küçük yaşlarda Sophistry adlı oyunda yaşadı.

  • Scarlett Johansson Boyu: 1.61 m.
  • Scarlett Johansson Kilosu: 52 kg.

1994 yılındaki North isimli filmle oyunculuk kariyeri başlayan Scarlett Johansson, 1998 yılında oynadığı The Horse Whisperer adlı filmle şöhrete kavuşmuştur. 2001 yapımı Ghost World filmi ile ününe ün kattı. 2003 yılında Lost in Translation isimli filmle En İyi Kadın Oyuncu ödülünü Venedik Film Festivali’nde elde etti.

Birçok yapımda görev alan Scarlett Johansson, dünya markalarından biri olan Calvin Klein parfümünün, “Eternity Moment” isimli reklam filminde de oynadı. Louis Vuitton’ın 2005 yılında mankeni olurken 2006 yılında “Vanity Fair” isimli dergiye çıplak poz verdi. 2006 yılında FHM ve Esquire dergileri tarafından “Yaşayan En Seksi Kadın” seçildi ve FHM dergisinin Mayıs ayındaki kapağında yer aldı. Reebok ile 2006 yılında sözleşme imzaladı ve reklam filmlerinde oynadı.Scarlett Johansson’un göz rengi yeşildir.

Tek eşliliğe inanmayan güzel oyuncu; 27 Eylül 2008 tarihinde Ryan Reynolds ile evlendi. 2011’in Ocak ayında ayrıldılar.

 

Scarlett Johansson Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık