PES 2015 Demo İndir

Konami yapımı PES 2015, yayın tarihinden itibaren büyük bir bekleyiş başlarken oyunun nasıl oynandığı goller, paslar ve şutların nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olabilmemiz için demo yayını gerçekleştiriliyor. Ancak demo versiyon hala yayınlanmadı. Demo versiyonun yayın tarihi tam olarak bilinmemekle birlikte yakın zamanlarda çıkması bekleniyor.

PES 2015 üreticisi olan Konami bünyesinde bulunan uzmanlar oyunun geçtiğimiz senelerde çıkarılan versiyonlarında bulunan birçok hatayı gidermeye çalışırken yeni hatalar yapmamak içinde yardımlar alıyor. Avrupa’daki oyun yapımcılarından bu yardımı almaya çalışan ekip eksikliklerini tamamlayabilmişler mi bunu oyunun demosunu oynayarak görebileceğiz. Birçok yeniliğin de oyuna dahil edileceğini vurgulayan açıklamalarda oyuncu görünümleri de nasıl olacak merak ediliyor. Bazı senelerde oyunun oynanışı iyi olurken oyuncuların yüz benzerliğinin az olması dikkat çekmişti.

Pes 2015 oyun içi resim

PES 2015 demo indirmek istiyorsanız, sürekli sitemizi takip ediniz. Bu konuda hakkında yaşanan gelişmeleri sitemizden öğrenebilirsiniz.Pes ilk çıktığındaki ismi winning eleven olarak piyasaya sürüldü.

Ve beklenen an geldi Pes 2015 Demo sürümünü çıkardı oyundaki yenilikleri öğrenmek için demoyu indirebilirsiniz.https://pes.konami.com adresinden üst bölümdeki Pes 2015 Demo sekmesinden oyunu ücretsiz indirebilirsiniz

Pes Nasıl oynanır 8 dakikalık turunculevye videosu.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık