PES 2014 Türkçe Spiker Yaması İndir

Pes 2014 Türkçe spiker yaması ile maçların heyecanını yaşamaya başlayabilirsiniz, gol sevinçlerinin verdiği heyecan Türk spikerlerin anlatımıyla daha da heyecanlanacak.

Oyunun çıktığı ilk günden itibaren sabırsızlıkla beklenen Türkçe yaması ile birlikte Pes 2014’ün her maçını Şampiyonlar Ligi maçlarında televizyon kanallarında izlediğimiz gibi bir anlatımla oynayabileceksiniz.

Yamayla birlikte birçok değişiklik göze çarpıyor. Direklerden dönen topları, şutların sert ya da yumuşaklığını, kaçan golleri tıpkı bir Ertem Şener anlatımı heyecanı ile tadabileceksiniz. Birçok takımın ve oyuncunun isimleri de aynı anlatım sesiyle donatıldı.

Pes 2014 Türkçe spiker yamasını indirdikten sonra kurulumun nasıl yapılacağını aşağıdaki adımları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Pes 2014 Türkçe spiker yaması nasıl kurulur?

  • Pes 2014 Türkçe spiker yamasını winrar dosyası olarak yani sıkıştırılmış dosya olarak indirdikten sonra içinde bulunan KONAMİ dosyasını açıyoruz, daha sonra Pro Evolution Soccer ve son olarak da DATA dosyasını açıyoruz ve bu dosyada bulunan verileri kopyalıyoruz. (Konami/ Pro Evolution Soccer/ Data)
  • Daha sonra bu kopyaladığımız verileri Yerel Disk C/ Program Files (x86)/ Konami Digital Entartainmet/ Pro Evolution Soccer/ Data dosyasına atın.

Artık Pes 2014’ünüzü Türkçe spiker keyfi ile oynayabilirsiniz. Sadece Türkçe spiker seçeneği değil daha birçok eksikliğinde giderildiği yamada oyunun birçok eksikliğine müdahale edilmiş durumda.  Kurulum aşamasında sıkıntı yaşayanlar ya da kurulduktan sonra sıkıntı yaşayanlar yorum olarak sıkıntılarını dile getirebilirler.

Pes 2014 Türkçe Spiker Yamasını İndirmek İçin tıklayınız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık