Passolig Nedir ? Passolig Şifre Alma

Passolig Nedir ?

Passolig kart ile taraftar sevdikleri ile artık huzur içinde stadyumlara gidebilecekler. Kart sahipleri, istedikleri karşılaşmayı güvenle ve bütün olumsuzluklardan uzak durarak izleyebilecekler.

Passolig kart, hem taraftarlara hem de kulüplere büyük fırsatlar sunuyor. Türk futboluna maddi anlamda büyük kazanç sağlamak amacıyla oluşturulmuş bir projedir.

2014 yılının Nisan ayından itibaren yürürlüğe giren Passolig Kart uygulaması ile kağıt biletler tarih oldu. Artık karşılaşmalara sadece Passolig Kart ile giriş yapılabiliyor. Elektronik bilet anlayışını getiren bu sistemde, bilet almak için kuyruğa girme derdi son buluyor. Maç biletleri bu kartlara otamatik olarak yükleniyor, kombine biletler de bu karta tanımlanabiliyor. Satın alınan maç bilgileri ise kart sahibinin cep telefonuna ve e-postasına gönderiliyor. Böylelikle kart sahipleri bütün detayları öğrenebiliyor.

Passolig Kart, sadece futbol maçlarında işe yaramıyor. Anlaşmalı şehirlerde bulunan toplu taşıma araçlarında Passolig Kart kullanabilir, kişiye özel çeşitli kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. İsteyen taraftarlar kredir kartı olarak da Passolig Kartını kullanabiliyor.

Passolig Şifre Alma

Passolig Şifre Alma

Passolig Kart şifre almanın 2 yolu vardır, bunlar:

  • *|* Telefonunuzdan 0850 724 33 44 numaralı telefonu tuşlayarak Passolig İletişim Merkezi’nden şifrenizi alabilirsiniz.
  • *|* Telefonunuzun mesaj bölümüne girin “Şifre” yazın ve bir boşluk bırakın. Daha sonra kart numaranızın son 4 hanesini yazın ve tekrar boşluk bırakın. Son olarak kartınızın arkasında bulunan 3 haneli “CVV” numarasını yazın ve 6033’e mesajınızı gönderin.

Kartınız çalındığında, kaybettiğinizde ya da bilginiz dışından kartınızla bir işlem yapıldığında 0850 724 33 44 numaralı telefonu aramayı unutmayınız.

Passolig Nedir ? Passolig Şifre Alma Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık