Paramparça Hazal – Alina Boz Kimdir

Star TV ekranlarında reyting rekorları kıran Paramparça dizisinin başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya ikilisi paylaşıyor. Dizide Hazal karakterini ise Alina Boz isimli genç oyuncu canlandırıyor.

Paramparça Hazal, Gülseren’in (Nurgül Yeşilçay) kızıdır. Cihan’ın eşi Dilara ile Gülseren aynı gün doğum yapar ve bebekler hastanede karışır. Gülseren’in kızı Dilara ve Cihan çiftine verilirken, bu iki çiftin kızı Gülseren’e verilir. Dilara ve Cihan çifti kızlarının karıştığını 15 sene sonra, kızlarının araba kazası yapmasıyla öğrenir ve hikaye burada başlar.

Hazal, Dilara ve Cihan’ın gerçek kızıdır. Gülseren’de dahil olmak üzere herkes Gülseren’in kızı olarak bilir Hazal’ı. Lükse son derece düşkün olan Hazal, maddi açıdan sıkıntı içerisindedir. Derslerini hiç önemsemez, sosyal hayatta lüks yerlerde takılmayı sever, ailesine de sürekli yalan söyler.

Alina Boz Kimdir

14 Haziran 1998 tarihinde Rusya’nın Moskova şehrinde dünyaya gelen Alina Boz, ilk olarak Cesur Hemşire dizisinde karşımıza çıktı. Dizide Canan karakterini canlandıran genç oyuncu, küçük yaşlarda oyunculuk hayatına katıldı.

  • *|* Alina Boz Boyu: 1.72 m.
  • *|* Alina Boz Kilosu: 50 kg.

Justin Bieber, Ata Demirer gibi birçok ünlü ile Avea reklamlarında rol alan Alina Boz, birçok reklam şirketi tarafından tercih edilmektedir. Soyad benzerliği sebebiyle Alina Boz ile Murat Boz’un akraba olduğu söylentileri de dolaşmaktadır.

Paramparça Hazal – Alina Boz Kimdir Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık