Özden Cerrahoğlu Kimdir – Boyu Kilosu – İnstagram Resimleri

1991 senesinde Hatay’da hayata gözlerini açan Özden Cerrahoğlu İstanbul’un Beşiktaş semtinde ikamet etmektedir. Moda Tasarım öğrenciliğine devam eden Cerrahoğlu, İşte Benim Stilim adlı yarışmanın 2. sezonuna katıldı.

  • Özden Cerrahoğlu Boyu ve Kilosu: 1,68 m. – 52 kg.

20 Kasım 2014 tarihinde o zamanki adıyla“Bu Tarz Benim” olarak başlayan yarışma TV8 ekranlarındaydı. Özden kendi markası ile bir şeyler yapmak ve butik pastane açmak istiyor. Hayatı boyunca onu en çok etkileyen olayların başında Leonardo De Caprio’nun ödül alamaması ve Amy Winhouse’un ölümü yer alıyor. Jüri tarafından da benzersiz tarzı ile 2. sezona damgasını vuran isimlerden biri olmuştu. Yarışma jüri üyelerinden Nur Yerlitaş ile tartışmalar yaşadı. 20 Mart tarihinde ise 2. sezona veda etti.

Özden Cerrahoğlu’nun, Yetenek Sizsiniz ve Survivor programlarından bilinen Taner Tolga Tarlacı ile bir dönem aşk yaşadığı söyleniyor. İşte Benim Stilim 2. sezonunda zaman zaman saygısız tavırlar sergileyen ve sivri dili ile birçok eleştiriye maruz kalan yarışmacı İşte Benim Stilim All Star kadrosunda yer alıyor.

Özden Cerrahoğlu Kimdir – Boyu Kilosu – İnstagram Resimleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık