Neslihan Atagül – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında ?

20 Ağustos 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Neslihan Atagül, Çerkez baba Rus anneden dünyaya gelmiştir. 8 yaşından beri oyuncu olmak isteyen Neslihan Atagül, 13 yaşında Erberk Ajans’ın numarasını bulmuş ve annesiyle birlikte ajansa gidip kaydolmuştur. Kaydolduktan 1 ay sonra reklam filminde oynamıştır.

  • *|* Neslihan Atagül Boyu ve Kilosu: 1,69 m. – 52 kg.

Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan genç oyuncu, 2006 yılında Yaprak Dökümü dizisinde Deniz karakterine hayat verdi. Yine aynı yılda “İlk Aşk” isimli filmde oynadı ve bu filmdeki rolüyle Umut Veren Genç Kadın Oyuncu (Altın Koza) ödülüne layık görüldü.

ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan 2011 yapımı “Hayat Devam Ediyor” isimli yapımda da birçok ünlü oyuncu ile çalışma fırsatı yakaladı. 2012 yılında Yeşim Ustaoğlu’nun kaleme aldığı “Araf” filminde ise başarılı bir oyunculuk performansı sergiledi. 2013 yılında ise Peyami Safa’nın Fatih Harbiye isimli romanından uyarlanan “Fatih Harbiye” dizisinde görev aldı. 2015 yılında “Senden Bana Kalan” isimli filmde Ekin Koç ile birlikte başrol oynadı.

Bunların yanı sıra 2011 yılında Canım Babam, Kalbim Seni Seçti gibi yapımlarda da görev aldı. Son olarak Show tv ekranlarında yayınlanan Kara Sevda dizisinde Nihan karekterini oynamaktadır.

    • *|* Neslihan Atagül Twitter: twitter.com/neslihanatagul
    • *|* Neslihan Atagül İnstagram: instagram.com/neslihanatagul

Neslihan Atagül en güzel hd resimlerinden oluşan fotoğraf galerisinin yanı sıra Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında gibi sorularında cevaplandığı haber.

Neslihan Atagül – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında ? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık