Müge Uzel Kimdir

1989 yılı, İzmir doğumlu Müge Uzel’i ilk defa, Acun Ilıcalı tarafından sunulan Survivor yarışmasında gördük. Kendisi Mart 2014’de başlayan bu yarışma dahilinde “Gönüllüler”  takımında yer almaktaydı., İstanbul ilinde yaşamına devam ederken başvurduğu Survivor yarışması ile hayatı bir anda değişti. Yarışma boyunca sergilediği tavır ve hareketlerinin yanında güzel fiziği ile de oldukça ses getirmiştir. Yarışma boyunca ve sonrasında dillerden düşmeyen güzel, İnstagram hesabı aracılığı ile paylaştığı fotoğraflar ile de bir kez daha gönülleri fethetti.

*|* Müge Uzel’in Boyu: 1.75 metre

*|* Müge Uzel’in Kilosu: 53 kilogram

Müge Uzel’in ilgilendiği hobileri arasında yüzmek ve alış veriş yapmak varmış.  Survivor yarışmasında herkesin beğenisini kazandıktan sonra eminiz ki dizi ve film teklifleri ile birlikte ilerleyen zamanlarda ismini daha çok duyacağız. Ayrıca yarışmaya katılacağı duyulduğu zaman Esra & Ceyda kardeşlerin Twitter hesabından atılan bir mesajda, Kültür Üniversitesi’nde okuduğu öğrenildi. Ayrıca aynı mesajda burnunu yaptırmış olduğu da ima edilmişti. Daha sonra ortaya çıkan bilgilere göre ise burun küçültme ve çene estetik ameliyatı olmuş.

Hatta Müge Uzel’in, Emre Çolak isimli futbolcunun eski sevgilisi olduğu bile iddia edildi. Bunu iddia eden kişi ise “Söylemezsem Olmaz” isimli programın sunucusu Mert Öğün.

2014 yılında Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler adına yarıştı, ama kazanamadı.

Sosyal Medyada Müge Uzel

*|* Müge Uzel Twitter adresi : twitter.com/mugeuzel

*|* Müge Uzel İnstagram hesabı : instagram.com/uzelmuge

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık