Müge Anlı Kimdir

Müge Anlı Hayatı

19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Müge Anlı, Marmara Üniversitesi’nin İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Kadir Has Üniversitesi’nin Hukuk Fakültesi’nde Yüksek Lisans yapan Müge Anlı, Şenay Düdek ile birlikte Kanal D ekranlarında “Dobra Dobra” adlı magazin programını sunmuştur. Bu program televizyon dünyasında büyük ses getirmiş, bir sezonun ardından Müge Anlı Pakize Suda ile Şenay Düdek ise Cenk Eren ile yoluna devam etmiştir.

Bu programların ardından ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV ekranlarında her hafta içi saat 10.00’da yayınlanmaktadır. Kayıpları bulan, faili meçhul cinayetleri aydınlığa çıkarmayı başaran Anlı, sosyal sorumluluk projelerine verdiği destek ile de adından fazlasıyla söz ettirmeyi başarmıştır. Uzman konuklar ve görgü tanıkları eşliğinde faili meçhul dosyaları aydınlatmak, kayıpları bulmak, hasret çekenleri kavuşturmak Müge Anlı’nın işi!

Müge Anlı Boyu: 1.64 m.

Müge Anlı Kilosu: 55 kg.

2010 yılında yine ATV ekranlarında; yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı onları bulamayan, yakınlarıyla görüşmeyen kişileri konuk olarak ağırladığı “Müge Anlı ile Mektubunuz Var” adlı programı hazırlamış ve sunmuştur. 1993 yılında gazeteci Burhan Akdağ ile hayatını birleştiren Müge Anlı, 2008 yılında boşanmıştır. Lidya isminde bir kız çocuğu vardır.Hayranların kurmuş olduğu www.mugeanli.org’ada bakmanızı öneririm program hakkında her gün güncel haberlere ulaşabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Müge Anlı

Müge Anlı Twitter Fan Sayfası: https://twitter.com/MugeAnliOnline

Müge Anlı Facebook Fan :  https://www.facebook.com/MugeAnliFun

Müge anlı tatlı sert izlemek için tıklayın  http://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. zuhal dedi ki:

    Muge abla bende elbisenin istiyorum geçen senede istedim cvp gelmedi lutfen

Yorum Yaz

Yukarı Çık