Merve Akaydın Hayatı

Samanyolu TV ekranlarında yayınlanan Şefkat Tepe isimli dizide Aslı karakterine hayat veren Merve Akaydın, diziden bazı nedenlerden dolayı ayrılmıştı. Dizinin ismin Sungurlar Timi olarak değişti ve Merve Akaydın da bu dizide görev alıyor.

9 Ekim 1989 tarihinde Antalya’da dünyaya gelen Merve Akaydın, Anadolu Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Mezun olur olmaz, Şefkat Tepe adlı dizide görev almaya başlayan genç ve başarılı oyuncu dizide Aslı karakterine hayat verdi. Ailesinin desteği ile oyunculuk serüveni başlayan genç oyuncunun Şefkat Tepe serüveni 3 sene sürdü.

Spor yapmaktan keyif alan Akaydın, 2 sene plates sporuyla ilgilenmiş. Marlon Brando, Zerrin Tekindor ve İlker Aksum gibi oyuncuları örnek aldığını dile getiriyor. Ün sahibi olmasında Şefkat Tepe isimli dizinin payı çok fazla. Şimdi de aynı dizinin devamı niteliğinde olan Sungurlar Timi’nde görev alıyor. Sungurlar Timi’nde ise Aslı karakterine hayat veriyor.

Şefkat Tepe Aslı Kimdir (Sungurlar Timi)

Sungurların başarılı askerlerinden olan Aslı, operasyon sırasında düşmana esir düşer. Düşman zoruyla Sungular adına yalan söyleyerek basına bir video sızdırılır. Sungurlar Timi videoda zorlama olduğunun farkındadır, bu nedenle Aslı’yı kurtarmak için ellerinden geleni yaparlar.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık