Menü
Kategoriler
Melisa Aslı Pamuk Kimdir ? Boyu Kilosu – İnstagram Resimleri
15 Ekim 2015 Biyografi

14 Nisan 1991 tarihinde Hollanda’nın Haarlem şehrinde dünyaya gelen Melisa Aslı Pamuk, aslen İskenderunludur. Ailesi hala Hollanda’da yaşayan Melisa’nın kendisi İstanbul’da yaşamaktadır. Hollanda vatandaşı olup Türk kökenlidir. 14 yaşında modelliğe başlayan Melisa, Amsterdam’da Psikoloji Bölümü’nü okurken güzellik yarışmaları nedeniyle okulu dondurdu.

Melisa Aslı Pamuk Boyu: 1.76 m.

Melisa Aslı Pamuk Kilosu: 58 kg.

2009 senesinde Best Model of Turkey adlı yarışmada Umut Vaat Eden Model unvanını elde etmeyi başardı. Tatil için İstanbul’a gelen Melisa, şans eseri Miss Turkey’e başvurdu ve 3 Haziran 2011 tarihinde birinci olmayı başardı. 2011 yılında Brezilya’da düzenlenen Miss Universe’de ise ülkemizi temsil etti.

Almanca, Hollandaca, İngilizce, Türkçe bilen Melisa Aslı Pamuk, orta seviyede Fransızca konuşabiliyor. Hobileri arasında dans etmek, yağlı boya resimleri yapmak, kitap okumak ve mankenlik var. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk dersleri aldı.

Melisa Aslı Pamuk’un Oynadığı Diziler: 2012-2013 yıllarında Yer Gök Aşk, 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura, 2014 yılında Her Sevda Bir Veda.

Melisa Aslı Pamuk Filmleri: 2012 yılında G.D.O. Karaked, 2004 yılında Dat Zit Wel Snor.

Melisa Aslı Pamuk Twitter: twitter.com/realmelisapamuk

Melisa Aslı Pamuk İnstagram: instagram.com/melisapamuk

 

Melisa Aslı Pamuk’un en güzel resimlerinden oluşan foto galeri

Bir cevap yazın
*