Menü
Kategoriler
Mehmet Aykaç Kimdir – Kaç Yaşında – Boyu Kilosu
4 Temmuz 2015 Biyografi

25 Nisan 1992 tarihinde Hatay’da dünyaya gelen Mehmet Aykaç, İstanbul Üniversitesi’nin Opera ve Koro Şarkıcılığı Bölümü’nde eğitim görmektedir. Gitar ve keman gibi enstrüman aletlerini çalabilen Aykaç, aynı zamanda lisanslı bir futbolcudur. Körfez İskenderunspor isimli takımda top koşturmuştur.

TRT 1 ekranlarında 2013 yılında yayınlanan Eski Hikaye isimli dizide Atakan karakterine hayat vermiştir. Lise dönemlerinde “en iyi solist ve en iyi beste” gibi alanlarda ödülü vardır.

Eski Hikaye isimli dizinin ardından, 2014 yılında Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Sil Baştan dizisinde Mete karakterine hayat vermiştir. Birçok yeteneğe sahip olan yakışıklı oyuncu, O Ses Türkiye yarışmasına da katılmıştır. Fakat bu yarışmada gösterdiği performansla hiçbir jüri üyesi döndürmeyi başaramamıştır. Genç oyuncu dizi oyunculuğunun yanı sıra TNT kargo şirketinin 2012 yılındaki reklam filminde de görev almıştır. 2015 yılı yaz sezonu dizileri arasında bulunan ve ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan Kırgın Çiçekler isimli dizide Serkan karakterine hayat vermektedir.

*|* Mehmet Aykaç Twitter: twitter.com/aykacmehmet_

*|* Mehmet Aykaç İnstagram: instagram.com/mehmetaykac

 *|* Mehmet Aykaç Boyu ve Kilosu: 1,75 m. – 70 kg.

Mehmet Aykaç’ın en güzel resimlerinden oluşan foto galeri

"3" Comments
  1. çok tatlı lan bu çocuk

  2. öykü düncer

    Siz çok iyi çok yakışıklı ve ban cevap yazatanız çok teşekkür ederim

  3. Cok tatlisn sen yaa hataylisn ondandr

Bir cevap yazın
*