Mayıs Kraliçesi Oyuncuları

Mayıs Kraliçesi Konusu

Öz kızını öldü bilen Asu ile öz annesini başka biri sanan kaynak işçisi Nehir’in oldukça hüzünlü hikayesini konu alır. İstihbarat Amiri Sencer Asu’ya aşıktır. Ancak Asu, Sencer’in yakın bir arkadaşının eşidir. Sencer, Asu’ya ulaşmak için yakın arkadaşı Önder’i öldürür. Asu ve Önder’in kızları olan Nehir’i de bir engel olarak görür ve yardımcısı Celil’e onu öldürmesini söyler. Celil, Nehir’e kıyamaz ve onu evlatlık verir. Hem eşini, hem de kızını kaybeden Asu, kendisiyle ilgilenen Sencer’le yakınlaşır.

Yıllar sonra Nehir, evlatlık verildiği ailesiyle birlikte İstanbul’a taşınır. Sencer’in tersanesinde kaynak işçisi olarak çalışır. Asu’nun öldüğünü sandığı kızı, aslında yanı başındadır. Celil, Nehir’in kim olduğunu bildiği için onu Asu’dan uzak tutmaya çalışır.

Mayıs Kraliçesi Oyuncuları

Mayıs Kraliçesi Oyuncuları

 • Yağmur Tanrısevsin (Nehir)
 • Ahmet Olgun Sünear (Oğuz)
 • Samet Sırmalı (Alper)
 • Hatice Aslan (Asu)
 • Kazım Akşar (Sencer)
 • Burak Hakkı (Yiğit)
 • Derya Şensoy (Dilara)
 • Serhan Onat (Bora)

Yağmur Tanrısevsin Biyografi (Mayıs Kraliçesi Nehir)

Yağmur Tanrısevsin

24 Ağustos 1990 tarihinde Mersin’de doğan güzel oyuncu, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Seramik-Cam eğitimi almaktadır.

 • Yağmur Tanrısevsin Boyu ve Kilosu: 1.66 m. – 56 kg.

2013 yılında yayımlanan “Güneşi Beklerken” adlı dizide canlandırdığı “Melis” karakteriyle tanınan Tanrısevsin, “Pis Yedili”, “Adını Feriha Koydum”, “Kaçak”, “Bana Baba Dedi” dizilerinde rol almıştır.Dizi oyunculuğunun yanı sıra “The Tragedy”, “Aşk Ağlatır” ve “Geniş Aile Yapıştır” filmlerinde de rol alarak sinema oyunculuğu da yapmıştır. Son olarak “Mayıs Kraliçesi” dizisinde “Nehir” karakteriyle kariyerine devam etmektedir.

Ahmet Olgun Sünear Kimdir (Mayıs Kraliçesi Oğuz)

Ahmet Olgun Sünear

24 Aralık 1982 İstanbul doğumlu olan Sünear, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitim almıştır. Birkaç reklam filminde rol almış, oyunculuğa profesyonel olarak tiyatro sahnesinde başlamıştır.

 • Ahmet Olgun Sünear Boyu ve Kilosu: 1.92 m. – 85 kg.

 “Kampüste Çıplak Ayaklar” ve “Çilek” adlı filmlerde rol alarak sinemada da yer alan Sünear, dizi oyunculuğuna ise Atv ekranlarında yer alan “Son” dizisiyle başlamıştır. Daha sonra “Boynu Bükükler” adlı dizide canlandırdığı “Selim” karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Sünear, “Maral” dizisinde de rol almıştır. Son olarak “Mayıs Sıkıntısı” adlı dizide “Oğuz” karakterini canlandırmaktadır.

Samet Sırmalı Biyografi (Mayıs Kraliçesi Alper)

Samet Sırmalı

6 Ekim 1989 İstanbul doğumlu olan Sırmalı, Kültür Üniversitesi İktisad Bölümü’nde eğitim almaktadır. Lise yıllarında kaydolduğu bir mankenlik ajansı sayesinde mankenliğe adımını atmıştır. Lise yıllarından itibaren mankenlik yapan Sırmalı, önemli markaların podyumlarında yer almıştır. 2010 yılında katıldığı Best of Model Turkey yarışmasında 3. olmuştur.

 • Samet Sırmalı Boyu ve Kilosu: 1.93 m. – 85 kg.

10 Kasım 2015’te Show TV’de yayımlanmaya başlayan ve halen devam eden “Mayıs Kraliçesi” adlı dizide canlandırdığı “Alper” karakteriyle ilk kez dizi oyunculuğuna başlamıştır. Çok önemli isimlerden oyunculuk eğitimi almaya başlayan Sırmalı, kariyerini oyunculuk üzerine geliştirmeyi planlamaktadır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık