Leyla Tanlar Kimdir ? İnstagram Resimleri – Boyu Kilosu

Leyla Tanlar, 1997 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 13 Aralık doğumlu olan genç ve güzelliğiyle dikkatleri çeken oyuncu, Yay burcudur. İlk ve ortaöğrenimini Özel Şişli Terakki okulunda tamamladıktan sonra lise öğrenimini almak için İtalyan lisesine yazıldı. Güzel oyuncu, hala lise öğretimine devam etmektedir.

  • Leyla Tanlar Boyu ve Kilosu: 60 m. – 47 kg.

Oyunculuk hayatına ana okulda atılan Leyla Tanlar, ilkokuldan liseye uzanan yolda birçok Tiyatro kulübüne katıldı. İlk olarak anaokulda Küçük Denizkızı isimli tiyatroda rol aldı. Bu tiyatro oyunu, Koç Üniversitesi’nde gösterilince küçük yaşta izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı ve gelecekte iyi bir oyuncu olacağının sinyallerini çok küçük yaşlarda verdi.  Lise öğrenimi sırasında koyuncu olmak istediğini fark ettikten sonra Akademi 35,5’a yazılarak mezun oldu.

Güzel ve genç oyuncu, Akademi 35,5’u tamamladıktan sonra ilk dizi deneyimi olan Paramparça adlı yapıma başladı. . Dizinin elemelerine katılan Leyla Tanlar, elemeleri geçerek Cansu karakterini oynamaya hak kazandı.

Dizide başrol oyuncuları Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya ile rol almakta olan genç oyuncu, başrol oyuncusu Erkan Petekkaya’nın can verdiği zengin iş adamı Cihan karakterinin kızını canlandırmaktadır. Paramparça adlı dizide Cansu karakterini oynayan oyuncu, Türk izleyicisi tarafından kısa süre içerisinde sevildi ve tanınmaya başladı. Leyla Tanlar oynadığı Paramparça dizisindeki Cansu karakteri ile ünlenmiştir.

Leyla Tanlar Kimdir ? İnstagram Resimleri – Boyu Kilosu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Hakan Duran dedi ki:

    Vay be hobbit sanırım 60 cm boyu varmış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık