Kocamın Ailesi Dizisi Oyuncuları

KOCAMIN AİLESİ DİZİSİ KONUSU

Yaz dönemi izleyicilerle buluşan ve FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kocamın Ailesi dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Yapımcılığı Banu Akdeniz’e ait olan Kocamamın Ailesi dizisi başrol oyuncuları; Şehsevur Aktaş, Füsun Kostak, Buse Arslan, Yeşim Salkım, Yıldız Kültür, Gökhan Alkan ve Selen Seyven gibi oyunculardan oluşmaktadır.

Yeni evli çift olan Tarık ve Yonca oldukça mutlu bir birliktelik yaşamaktadır. Yonca, Halkla İlişkiler Müdürü olup Tarık ise başarılı bir cerrahtır. Tarık ailesinden bihaber yani ailesini tanımadan büyümüştür. Tarık ve Yonca çiftinin yeni taşındığı apartmanda 25 yıldır oğlunu arayan bir aile bulunmaktadır. Bu aileye karşı Tarık sevecen ve cana yakın yaklaşırken eşi Yonca ise bu aileye bir türlü alışamaz. Yonca’nın eşi Tarık, Yonca’nın bu tepkisine anlam veremese de aileyle ilgili gizemler yaşanmaya başlar.

KOCAMIN AİLESİ OYUNCULARI

  • Selen Seyven – Kocamın Ailesi Yonca Kimdir
  • Gökhan Alkan – Kocamın Ailesi Tarık Kimdir
  • Seray Kaya – Kocamın Ailesi Miray kimdir
  • Genco Özak – Kocamın Ailesi Can Kimdir
  • Denizhan Kınacıgil – Ümit
  • Buse Arslan – Gülay
  • Ayşenil Şamlıoğlu – Mukadder
  • Zuhal Yalçın – Esma
  • Füsun Kostak – Tülin
  • Ahmet Kayakesen – Fatih

SELEN SEYVEN KİMDİR

Selen Seyven Ve Gökhan Alkan

Selen Seyven Ve Gökhan Alkan

2 Nisan 1986 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Selen Seyven, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. 2004 yılında Samanyolu TV ekranlarında yayınlanan “Büyük Buluşma” adlı kısa filmde ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Selen Seyven Boyu ve Kilosu: 160 cm. / 55 kg.

2005 yılında “Hacivat Karagözü Neden Öldürdü?” adlı sinema filminde rol almıştır. Yine aynı yıl içerisinde “Aşka Sürgün” dizisinde Asya karakterini canlandırmıştır. Bu dizilerin yanı sıra Selen Seyven oynadığı diziler; 2005’te Aşka Sürgün, 2006’da Jankan, 2007-2008’de Genco, 2008’de Dolu Dizgin Yıllar, 2010’da Kapalı Çarşı ve Doktor, 2011’de Leyla İle Mecnun, 2011-2013’te Avrupa Avrupa şeklindedir. 2014 yılı içerisinde Selin Seyven sevgilisi ile magazincilere yakalandı.

SELEN SEYVEN TWİTTER: www.twitter.com/slnsyvn

SELEN SEYVEN İNSTAGRAM: www.instagram.com/seyven

GÖKHAN ALKAN HAYATI

8 Aralık 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gökhan Alkan, Adanalı bir ailenin oğludur. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi’ndeki Otomotiv Teknolojileri Öğretmenliğinde tamamlayan Alkan, mezuniyetinin ardından Dış Ticaret Bölümünde (Anadolu Üniversitesi) lisans yapmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde özel olarak oyunculuk dersleri almıştır.

Gökhan Alkan Boyu ve Kilosu: 190 cm. / 84 kg.

Gökhan Alkan Yaşı: 27

Gökhan Alkan oynadığı diziler; 2011’de Muhteşem Yüzyıl ve Düz Adam, 2013’te Her şey Yolunda Merkez ve Gurbette Aşk Bir Yastıkta, 2014’te Kocamın Ailesi.

GÖKHAN ALKAN TWİTTER: www.twitter.com/gokhan_alkan

GÖKHAN ALKAN İNSTAGRAM: www.instagram.com/gokhan_alkan

SERAY KAYA BİYOGRAFİ

Seray Kaya

4 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncu, kısa sürede güzelliği ve başarısıyla birçok oyuncu arkadaşını geride bırakacak, azımsanmayacak bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimini tamamlayan Kaya, ilk oyunculuk deneyimini “Huzur Sokağı” adlı dizide yaşamıştır.

Seray Kaya Boyu ve Kilosu: 165 cm. / 53 kg.

Huzur Sokağı dizisinin ardından ikinci dizisi olan Kocamın Ailesi dizisinde Miray karakterini canlandırmaktadır.

SERAY KAYA TWİTTER: www.twitter.com/seraykaya

Seray Kaya İnstagram hesabı bulunmamaktadır.

GENCO ÖZAK KİMDİR

Genco Özak

22 Kasım 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Genco Özak, üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olan başarılı oyuncu, ilk oyunculuk deneyimini “Çalgı Çengi” adlı sineme filminde yaşamıştır.

Genco Özak Boyu ve Kilosu: 181 cm. / 74 kg.

2014 yılında yayınlanmaya başlayan, aile ve komedi dizisi kategorisinde yer alan Kocamın Ailesi dizisinde Can karakterini canlandırmaktadır.

GENCO ÖZAK TWİTTER: www.twitter.com/gencoozak

GENCO ÖZAK FACEBOOK: www.facebook.com/genco.ozak

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık