Kaçak Gelinler Dizisi Oyuncuları

Star TV ekranlarında her Pazartesi saat 20.00’da yayınlanan Kaçak Gelinler dizisi, NTC Medya’ya aittir. Dizinin yönetmenliğini ise Kerem Çakıroğlu yapmaktadır. Yaz döneminde yayınlanan komedi dizileri arasına iddialı bir giriş yapmıştır. Kaçak Gelinler dizisinde; Selin Şekerci, Fırat Albayram, Furkan Andıç, Deniz Baysal ve Açelya Topaloğlu gibi oyuncular başrol oynamaktadır. Gülüm Çahan tarafından seslendirilen Kaçak Gelinler dizi müziği, en çok dinlenen ve sevilen dizi müzikleri arasındadır.Güncelleme Dizi Tv 8 ekranlarında çarşamba günleri saat 20:00’da yayınlanmaktadır.

Tv 8 KAÇAK GELİNLER DİZİ KONUSU

Üç gelinde biri nikah masasından, diğeri düğününden, bir diğeri ise gelinlik provasından kaçıp İstanbul’a gitmek ister. 3’ünün de havaalanında birbirleriyle karşılaşmalarıyla hikaye başlar. 3 Kaçak Gelin, hayatının aşkını bulmak için nişanlılarını terk ederek İstanbul’a yerleşir. Kainat, Almila ve Şebnem adındaki 3 gelin, hiç beklemedikleri bir yaşamla karşılaşır. İstanbul’a gelmeleriyle birlikte 3 Kaçak Gelin de şöhret rüzgarına kapılacaktır.

Kaçak Gelinler dizisi, komediye dayalı bir dizi olsa da, içerisinde aşkı da barındırmaktadır. 3 Kaçak Gelin de hayatının erkeğini bulmak için uğraşsa da, ruh haline göre erkeklerin nasıl değişiklik gösterdiklerini görünce çok şaşıracaklardır.

KAÇAK GELİNLER OYUNCULARI

Kaçak Gelinler Oyuncuları

 • Selin Şekerci – Şebnem
 • Açelya Topaloğlu – Almilla
 • Deniz Baysal – Kainat
 • Fırat Bayram – Özgür
 • Furkan Andıç – Selim
 • Fırat Altunmeşe – Can
 • Cihan Yenici – Ege
 • Ege Aydan – Müfit
 • Şenay Gürler – Seniha
 • Tuğçe Kıltaç

SELİN ŞEKERCİ KİMDİR

Selin Şekerci

Kaçak Gelinler dizisinde Şebnem karakterini canlandıran Şekerci Selin, 1 Haziran 1988 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmir Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuk yapan Şekerci, birçok ünlü oyuncudan da özel eğitim almıştır. 2007 yılında Kavak Yelleri dizisinde, 2008 yılında Turkcell reklam filminde, 2008-2010 yıllarında Melekler Korusun dizisinde, 2011 yılında İzmir Çetesi dizisinde, 2011 yılında Leyla ile Mecnun dizisinde, 2012-2013 yıllarında Benim İçin Üzülme dizisinde oynamıştır. Yakın bir zamanda, Selin Şekerci panda reklamı ile karşımıza çıkmıştır.

Selin Şekerci Boyu ve Kilosu: 168 cm. / 50 kg.

Selin Şekerci Twitter: www.twitter.com/selinlikli

Selin Şekerci İnstagram: www.instagram.com/selinlikli

AÇELYA TOPALOĞLU KİMDİR

Açelya Topaloğlu

Kaçak Gelinler dizisinde Almilla karakterini canlandıran Açelya Topaloğlu, 1 Ocak 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Actor Studio Eğitimleri’nden mezun olmuştur. Açelya Topaloğlu oynadığı diziler; 2008-Aşk Yakar, 2010-Arka Sokaklar, 2012-Eve Düşen Yıldırım. İlk oyunculuk deneyimini 2008 yılında Aşk Yakar dizisinde yaşamıştır. Bu dizide Belda karakterini canlandırmıştır.

Açelya Topaloğlu Boyu ve Kilosu: 169 cm. / 56 kg.

Açelya Topaloğlu Twitter: www.twitter.com/AcelyaTopaloglu

Açelya Topaloğlu İnstagram: www.instagram.com/acelyatopaloglu

DENİZ BAYSAL KİMDİR

Deniz Baysal

Kaçak Gelinler dizisinde Kainat karakterini canlandıran Deniz Baysal, 1991 yılının Nisan ayında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda oyunculu eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini “Babalar ve Evlatlar” filminde yaşamıştır. Deniz Baysal oynadığı diziler; Derin Sular, Kayıp Şehir, Aşk Ekmek ve Hayaller, Kaçak Gelinler.

Deniz Baysal Boyu ve Kilosu: 171 cm. / 56 kg.

Deniz Baysal Twitter: www.twitter.com/BaysalDeniz

Deniz Baysal İnstagram: www.instagram.com/denizbaysal_

FIRAT ALBAYRAM KİMDİR

Kaçak Gelinler dizisinde Özgür karakterini canlandırmakta olan Fırat Albayram, 11 Ocak 1985 tarihinde Aydın’da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Konservatuar Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. İlk oyunculuk deneyimini 2008-2009 yılında Adanalı dizisinde yaşamıştır. Fırat Albayram oynadığı diziler: Kayıp Aranıyor, Sende Gitme, Rakı Masası, Suskunlar, Merhamet.

Fırat Albayram Boyu ve Kilosu: 186 cm. / 71 kg.

Fırat Albayram Twitter: www.twitter.com/FratAlbayram

Fırat Albayram İnstagram: www.instagram.com/firatalbayram

FURKAN ANDIÇ KİMDİR

Furkan Andıç

Kaçak Gelinler dizisinde Selim karakterini canlandıran Furkan Andıç, 4 Nisan 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi/Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden, Yeditepe Üniversitesi/Tasarım Bölümü’ne geçmiştir. İlk oyunculuk deneyimlerini reklam filmlerinde yaşamıştır. Eti Bi Dolu, Vatan Computer, Marmara Forum AVM ve Turkcell reklamlarında oynamıştır. Furkan Andıç oynadığı diziler: Kaçak gelinler, Aşk Ekmek Hayaller, Kolej Günlüğü, Umutsuz Ev Kadınları.

Furkan Andıç Boyu ve Kilosu: 190 cm. / 85 kg.

Furkan Andıç Twitter: wwwtwitter.com/furkandic

Furkan Andıç İnstagram: www.instagram.com/furkandic8

Furkan Andıç Facebook FAN: www.facebook.com/FurkanAndicOfficial
Kaçak Gelinler Dizi Müziği Dinle

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Ayla dedi ki:

  Sizler çok tatlısınız

 2. izel dedi ki:

  sizi cok seviyorum harikasınız

Yorum Yaz

Yukarı Çık