İvana Sert Kimdir

25 Ekim 1979 tarihinde Sırbistan’ın Belgrad şehrinde dünyaya gelen İvana Sert’in asıl ismi, İvana Smilijkovic. Kendi ülkesinde “Belgrad Güzeli” seçilen İvana, daha sonra Miss Yugoslavya yarışmasına, ardından Miss Globe yarışmasına katıldı. 2002 yılından bu yana Türkiye’de yaşamaktadır. 16 yaşına kadar piyano ve bale eğitimi almış olsa da mankenlik yolunda ilerlemek istemiştir. Bir dönemler mankenlik yapan İvana Sert, günümüzde moda tasarımı ve stilist ile ilgilenmektedir.

İstanbul’un Nişantaşı semtinde “İkon” adında bir mağazası vardır. Ünlü markaların ürünlerini mağazasında satan İvana Sert, Sex and the City başrol oyuncusu için tasarladığı yüzüğü de satışa çıkartı. İngilizce, Sırpça ve Türkçe bile ünlü modacı, Türkiye’yi kendi ülkesi gibi görüyor.

  • İvana Sert Boyu: 1.67 m.
  • İvana Sert Kilosu: 54 kg.
  • İvana Sert Kaç Yaşında: 35
  • İvana Sert Twitter: @ivanasertivana
  • İvana Sert İnstagram: @ivanasertivana

Bugün Ne Giysem” isimli programda 2010 yılından itibaren bir süre görev aldı. 2011 yılında ise “Yok Böyle Dans” isimli yarışmaya katıldı. 2012 yılında Daikin Klima reklamında görev aldı. Aynı yıl “Bizimlesin” isimli kitabını piyasaya sürdü. 2004 yılında iş adamı Yurdal Sert ile hayatını birleştiren İvana’nın 2006 yılında dünyaya gelen 1 oğlu vardı. İvana Sert, 17 Eylül 2013 tarihinde Yurdal Sert’ten ayrıldı. 2014 senesinde Sinan Akıman ile beraber oldu.

2014 yılında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Bu Tarz Benim” adlı yarışmada Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş gibi ünlülerle jüri koltuğunda yer aldı. 2015 yılı itibariyle TV 8 ekranlarına taşınan yarışma programı, şu anda “İşte Benim Stilim” ismiyle yayın hayatına devam ediyor. 2015 yılında ise ilk sinema filmi “Yapışık Kardeşler” de oynadı.

ivana sert ayakkabısı , sponsor kıyafetleri ve en güzel resimleri

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Yorum Yaz

Yukarı Çık