İşte Benim Stilim All Star Yarışmacıları

İşte Benim Stilim All Star Yarışmacı Kadrosu

Acun Medya’nın önderliğinde TV8 ekranlarına geçiş yapan “Bu Tarz Benim” adlı program, mahkeme kararı ile “İşte Benim Stilim” olarak isim değiştirdi. Şimdi ise yarışmaya katılan unutulmaz isimler podyumda boy gösteriyor. “İşte Benim All Star” adı altında yarışacak olan yarışmacıları arasında birbirinden efsane isimler bulunuyor.

Mustafa Said Çelik’in yönetmenliğini yaptığı programı Öykü Serter sunuyor. İşte Benim Stilim All Star jürilerinde ise herhangi bir değişiklik yok. Kemal Doğulu, İvana Sert, Nur Yerlitaş ve Uğurkan Erez jüri koltuğunda yer alıyor.

2014 yılında Bu Tarz Benim adı ile Show TV ekranlarında yayınlanan ilk sezonda Aycan Şencan ve Nurcan Şencan kardeşler 1. oldu. 2015 yılında TV8 ekranlarında ismi İşte Benim Stilim olarak değişen programda Emel Özıkızıltaş 1. oldu. 3. sezonda ise Ezgi Ünal 1. oldu.


TV8 İşte Benim Stilim All Star Yarışmacıları

İşte Benim Stilim All Star Yarışmacıları

Aycan ve Nurcan Şencan

Ayşegül Melisa Doğan

Ayşenur Balcı

Çiğdem Çelik

Emel Özkızıltaş

Ezgi Baylar

Ezgi Ünal

Gizem Güler

Gülnihal Candan

Maria Surina

Nazlı Sultan Kayaaslan

Özden Cerrahoğlu

Serpil Gülşah Yılmaz

Tuğçe Ergişi

İşte Benim Stilim yarışmacıları bu şekilde, gelin yarışmacılar hakkında biraz daha ayrıntılı bilgi verelim.


Aycan Nurcan Şencan Kimdir

Aycan Nurcan Şencan

İkiz kardeşler, 1987 yılında İsveç’te dünyaya geldiler. Aycan sinema ve oyunculuk eğitimi, Nurcan ise grafik eğitimi almıştır. Moda tasarımcısı anneye sahip olan ikizler, bir süre Amerika Birleşik Devletlerinde yaşadı ve daha sonra Türkiye’de yerleştiler.

 • Aycan Şencan Boyu ve Kilosu: 1,73 m. 57 Kg.
 • Nurcan Şencan Boyu ve Kilosu : 1,74 m. 56 Kg.

İşte Benim Stilim yarışma programının ilk sezonunda yarışan ikiz kardeşler, alışverişe fazlasıyla düşkünler. İkili programın ilk sezonun kimseyle sözlü diyaloğa girmemeye çalışmış ve 1.’lik elde etmeyi başarmıştır.


Ayşegül Melisa Doğan Kimdir

Ayşegül Melisa Doğan

İstanbul Beşiktaş’ta butiği bulunan Ayşegül Melisa Doğan 22 yaşında. Butik sektöründe marka olmak en büyük hayali. Bu meslekle ilgilendiği için diğer yarışmacılardan bir adım önde olduğunu düşünüyor. En çok yüz bölgesini beğeniyor.

 • Ayşegül Melisa Doğan Boyu ve Kilosu: 1,64 m. – 52 kg.

Sivri dili ile yarışmanın ilk sezonunda çok konuşulan isim olan Ayşegül Melisa Doğan, Nur Bozar ile yaşadığı polemik sonrasında izleyenleri 2’ye bölmüş ve 11. haftada yarışmaya veda etmişti.


Ayşenur Balcı Kimdir

Ayşenur Balcı

1995 yılında dünyaya gelen Ayşenur Balcı, dans ile yakından ilgileniyor. Bambaşka tarzı ile yarışmanın ilk sezonunda dikkat çekmeyi başarmıştı. İstanbul’da yaşayan Balcı, kendisini oyuncak bebeklere benzetmekte.

 • Ayşenur Balcı Boyu ve Kilosu: 1,68 m. – 52 kg.

Nur Bozar ile yaşadığı tartışma sonrasında jüriden büyük tepki gören Balcı, ağlama krizine girmişti. 6. haftanın sonuna elenmişti, ancak 10. haftada tekrar dahil oldu. Finale kadar gelmeyi başardı, ancak 1. olamadı. Yarışmadan sonra burun estetiği yaptırdı.


Çiğdem Çelik Kimdir

Çiğdem Çelik

37 yaşındaki Çiğdem Çelik’in asıl mesleği hosteslik. Kim Kardashian’a benzerliğiyle dikkat çekmeyi başaran Çelik, yarışmanın 2. sezonuna sonradan katılmış ve finale kadar gitmeyi başarmıştı.

 • Çiğdem Çelik Boyu ve kilosu: 1,66 m. 59 kg.

Gülnihal Candan ile yaşadığı tartışmalarla adından fazlasıyla söz ettirmişti. Çiğdem Çelik, estetik yaptırdığını itiraf etmiş ve Nihal’ın eleştirilerine maruz kalmıştı.


Emel Özkızıltaş Kimdir

Emel Özkızıltaş

Daha önce kabin memuru olarak çalışan Emel Özkızıltaş 28 yaşında. Şık ve sade giyinmekten keyif alıyor, alışveriş ve kıyafet yüzünden annesiyle sık sık tartışıyor. Türkan Şoray taklidini başarılı bir şekilde yapan Kızıltaş, burnundan estetik oldu.

 • Emel Özkızıltaş Boyu ve Kilosu : 1,75m. 60 kg.

Yarışmanın 2. sezonunda en çok dans eden yarışmacılar kervanına katıldı. Jüri üyesi Nur Yerlitaş kendisine “Zennube” lakabını taktı. Dans şovları, taklitleri ile birçok kişinin beğenisini kazanmayı başardı ve 2. sezonun 1.’si oldu.


Ezgi Baylar Kimdir

Ezgi Baylar

1983 yılında dünyaya gelen Ezgi Baylar, Marmara Üniversitesi’nin Çalışma Ekonomisi Bölümü’nden mezun oldu. 2010 yılında evlenen Baylar’ın 1 kız çocuğu var. Özlem Özden ile polemiğe giren Ezgi, hanımefendi tavırları ile dikkat çekmeyi başaran yarışmacılardan biri olmuştu.

 • Ezgi Baylar Boyu ve Kilosu: 1,72 m. – 52 kg.

Tarzını göstermek için yarışmaya katıldığını ve paranın kendisi için önemli olmadığını ifade ediyor. İlk sezon büyük beğeni toplayan Baylar, finale kadar yükselmeyi başarmıştı.


Ezgi Ünal Kimdir

Ezgi Ünal

Aslen Ispartalı olan Ezgi Ünal 26 yaşında. Moda tasarımı konusunda eğitim alan Ünal, daha önce Alabora adlı yarışmada yer aldı. Burada Savaş ile tanıştı ve daha sonra sevgili oldular.

 • Ezgi Ünal Boyu: 1,75 m.
 • Ezgi Ünal kilosu : 49 kg.

Takı tasarımı da yapan Ünal, İşte Benim Stilim yarışmasının 3. sezonunda 1. olmayı başarmış ve 100.000 TL’lik ödülün sahibi olmuştu.


Gizem Güler Kimdir

Gizem Güler

12 Eylül 1989 tarihinde Aydın’da dünyaya gelen Gizem güler, 11 yaşında spora başlamış ve spor akademisinden mezun olmuştur. Tenis, yüzme ve basketbol gibi spor dallarıyla yakından ilgilenmekte.

 • Gizem Güler Boyuve kilosu : 1,70 m. 60 kilo

Hobi amacı ile modelliğe başlangıç yapsa da, pilates eğitmenliği de yapabiliyor. Hayvanlara karşı aşırı ilgisi bulunuyor. Yarışmanın ilk sezonunda yer alan Güler, saygılı davranışları ve nezaketli tavırlarıyla jürinin beğenisini toplamayı başarmıştı. 12. haftanın sonunda elendi.


Gülnihal Candan Kimdir

Gülnihal Candan 2

Mersinli Gülnihal Candan 19 yaşında. Nihal ismini daha çok tercih eden Candan, Beyken Üniversitesi’nin Hukuk Fakültesi’nde okumakta. Alışveriş yapmaktan keyif alan Gülnihal, aylık ortalama 1.000 TL gardırobu için harcıyor.

 • Gülnihal Candan Boyu ve Kilosu: 1,65 m. – 61 kg.

Bileklik ve halhal gibi aksesuarlardan büyük keyif alıyor. Belini ve yüzünü beğeniyor, kiviye karşı alerjisi var. 2. sezonda en çok tartışmaya giren ve jüri tarafından ciddi anlamda eleştirilen isim olmuştu. 11. hafta sonunda ise elendi.


Maria Surina Kimdir

Maria Surina

1988 senesinde dünyaya gelen Maria Surina’nın annesi Polonyalı, dedesi ise Türkmen. Ailesiyle beraber Ankara’da yaşayan Maria, Ankara Üniversitesi’nin Hukuk Fakültesi’nde eğitim alıyor.

 • Maria Surina Boyu: 1,72 m. 52 kilo

İnternet üzerinden alışveriş yapmaktan büyük keyif alıyor, toplamda ise 40 çift ayakkabısı bulunuyor. 2. sezonda yarışan Maria, Özden ve Nihal ikilisi ile sık sık tartışma yaşamış ve 9. haftada elenmişti.


Nazlı Sultan Kayaaslan Kimdir

Nazlı Sultan Kayaaslan

25 yaşındaki Nazlı Sultan Kayaaslan aslen Mersinli. Beren isminde bir kız çocuğu var. Küpeler vazgeçilmezi ve siyaha düşkün. Dünya mutfağını öğrenmek ve sonrasında bir restoran açmak en büyük hayali.

 • Nazlı Sultan Kayaaslan Boyu: 1,72 m. 52 Kg.

Gezmekten keyif alan Nazlı, bütün ülkelere gitmek istiyor. 2. sezonda jüri tarafından büyük övgüyle bahsedilmiş, ancak 8. haftanın sonunda yarışmadan elenmişti.


Özden Cerrahoğlu Kimdir

Özden Cerrahoğlu Barbie

1991 yılında Hatay’da hayata gözlerini açan Özden Cerrahoğlu, İstanbul’da yaşıyor. Stiletto’dan vazgeçmeyen Özden, moda tasarımı üzerine eğitim alıyor. Kulaklarından pek memnun değil, ancak bacaklarını çok seviyor.

 • Özden Cerrahoğlu Boyu ve Kilosu : 1,68 m. 52 kilo

Butik pastane açmak ve kendi markasını oluşturmak istiyor. Leonardo Di Caprio’nun ödül alamaması ve Amy Winehouse’un ölümü onu en çok üzen olaylar. “Hayaller Özden, Hayatlar Maria” sözleri dikkat çekiyor. Tarzının farklı olduğunu ve her yerde fazlasıyla dikkat çektiğini belirtiyor. Yarışmanın 2. sezonunda boy göstermiş, ancak 10. haftada elenmişti.


Serpil Gülşah Yılmaz Vikipedi

Serpil Gülşah Yılmaz

Ardahanlı Gülşah Yılmaz, 32 yaşında ve Güzel Sanatlar mezunu. Oryantal dans konusunda Türkiye 1.’liğini elde eden Yılmaz, moda aşığı olarak kendisini tanımlamakta. daha önce emlak danışmanlığı ve styling olarak çalıştı.

 • Serpil Gülşah Yılmaz Boyu ve Kilosu : 1,68 m. 54 Kg.

Evlenmekten korktuğunu belirten Gülşah, Ataşehir’de yalnız yaşamakta. 2. sezonun favori isimlerinden biri olan Serpil Gülşah Yılmaz, finale kadar ilerlemeyi başarmıştı.


Tuğçe Ergişi Kimdir

Tuğçe Ergişi

1989 senesinde dünyaya gelen Tuğçe Ergişi, Tiyatro bölümünden mezun oldu. Mutlu bir yuva kurmak isteyen yarışmacı, giyime fazlasıyla önem veriyor. O kadar önem veriyor ki evinde giyinme odası bulunuyor.

 • Boyu: 1,78 m.
 • Kilosu: 48 Kg
 1. sezonda boy gösteren Tuğçe, sosyal medyada ünlü sanatçı Yılmaz Morgül’e benzetildi. Bu benzetmelerle arkadaşlarının da diline düşen Ergişi, hafta finalinde Yılmaz Morgül kılığında podyuma çıktı ve büyük beğeni topladı. 10. haftada ise yarışmaya veda etti. Yarışmanın ardından estetik operasyonlar yaptırdı.
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık