İşte Benim Stilim 3.Sezon Yarışmacıları

Bu Tarz Benim adıyla 1. sezonu Show TV ekranlarında yayınlanan ve yine aynı isimle 2. sezonda da TV8 kanalında yayın hayatına devam eden program, 2. sezon birkaç bölüm sonra İşte Benim Stilim şeklinde isim değişikliğine gitti.

İşte Benim Stilim sunucusu 1. sezondan beri Öykü Serter . Yine ilk sezondan beri jüri koltuğunda da Ivana Sert , Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş gibi önemli şahsiyetler yer alıyor. Cumartesi geceleri gerçekleştirilen eleme gecelerinde ise jüriye Uğurkan Erez’in yanı sıra bir konuk sürpriz isim daha dâhil oluyor. Bir tarz, stil yarışması olan program haftanın 6 günü yayınlanıyor. Hafta içleri değişik konseptlerle jürinin karşısına çıkan yarışmacılar, tarz olabilmek için podyumda boy gösteriyor. Yarışmacılar arasından her hafta biri eleniyor, hafta içi sahneledikleri performans eleme gecesinde büyük önem taşıyor.

*|* İşte Benim Stilim 1. sezon kazananı Aycan ve Nurcan Şencan kardeşler oldu.

*|* İşte Benim Stilim 2. sezon kazananı Emel Özkızıltaş oldu.

*|* İşte Benim Stilim 3. sezon 6 Nisan 2015 tarihinde TV8 ekranlarında yayın hayatına başladı.

İşte Benim Stilim 3.Sezon Yarışmacıları

İşte Benim Stilim 3. Sezon Yarışmacıları

Elçin Kayadibi Şenel Kimdir

İşte Benim Stlim Elçin Kayadibi

30 yaşında olan Elçin Kayadibi Şenel, İstanbul’un Bahçeşehir semtinde yaşıyor. Kendisinin Güzellik ve Makyaj Salonu bulunuyor. Kalıcı makyaj uzmanı. Evli olan Şenel, çocuk yapmayı düşündüğünü ama şu an bunun doğru zaman olmadığını düşünüyor. İddialı olduğunu söyleyen Elçin, tarzına fazlasıyla güveniyor.


Ezgi Ünal Kimdir

Ezgi Ünal İşte Benim Stilim

Ispartalı olan Ezgi Ünal, 26 yaşında. Canlı ve kıpır kıpır olduğunu belirten genç yarışmacı, Moda ve Tasarım mezunu. Giydiği kıyafetler, kurduğu hayaller ve gerçekleştirdiği konseptler ile herkesi büyüleyeceğini iddia ediyor.


Serpil Yılmaz Kimdir

İşte Benim Stilim Serpil Yılmaz

32 yaşında olan Serpil Yılmaz, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Gayrimenkul işiyle uğraşan Yılmaz, eksi bir styling olduğunu belirtiyor. Küllerinden doğmak istediğini, yeniden kendisini modanın içinde bulmak istediğini söylüyor. Bir hayli iddialı yarışmacı.


Cerem Güngüz Kimdir

İşte Benim Stilim Cerem Güngüz

25 yaşında olan Cerem, yarışmaya İzmir’den katılıyor. İzmir kadınının ne kadar stil ve tarz olduğunu tüm Türkiye’ye göstermek için yarışmaya katıldığını belirtiyor. İzmirli kızlar tarafından ciddi desteklenecek gibi duruyor.


Mihriban Akgül Kimdir

İşte Benim Stilim Mihriban Akgül

İstanbul’da dünya gelen Mihriban Akgül, 22 yaşında. Annesi Özbek, babası ise Erzurumlu. Yarışmada bir hayli iddialı olan ve kendine güvenen Akgül, 1.’liği hedefliyor. Fakat karakteriyle ve kalbiyle elde edeceği birinciliğin kendisini mutlu edeceğini dile getiriyor.


Duygu Barazi Kimdir

İşte Benim Stilim Duygu Barazi

İstanbul’dan yarışmaya katılan Barazi, yarışmaya dahil olduğu için bir hayli mutluğu olduğunu dile getiriyor. İddialı bir yarışmacı.


Sinem Umaş Kimdir

İşte Benim Stilim Sinem Umaş

İstanbul’dan yarışmaya katılan Umaş, 31 yaşında. 4 senedir modanın içinde olan Sinem Umaş, son 1 senedir erkek giyimle yakından ilgilendiğini belirtiyor. Bu alanda mağazası var ve onu işletiyor. 2004 yılında Gelinim Olur Musun adlı yarışmada tanındı. Kendi işiyle ilgili geleceğe dair yeni adımlar atmak ve bir şeyler öğrenmek istiyor. Dikkat çekici bir isim.


Büşra Eyen Siral Kimdir

İşte Benim Stilim Büşra Eyen Siral

9 yıldır dansçı ve evli. Fiziğine güvendiği için İşte Benim Stilim yarışma programına katılmaya karar verdiğini söylüyor. Tarzını göstermeye gelen Siral, farkı bir tarzının olacağını düşünüyor.


Sima Şerafetinova Kimdir

İşte Benim Stilim Sima Şerafettinova

Azerbaycanlı olan Sima, 17 yaşında. Best Model of Azerbaycan 2014 1.’si. Türkiye’de yaşayan Sima, Bilgisayar Mühendisliği okuyor. Tarzına çok güveniyor, süslü giyinmeyi seviyor. Tek hedefi var; o da birinci olmak!


Tümay Tali Kimdir

İşte Benim Stilim Tümay Tali

Almanya Frankfurt’tan yarışmaya katılıyor. Yarışmada olmaktan çok mutlu olduğunu söyleyen Tali, 3. sezonun çok iddialı olacağını düşünüyor. İddialı olduğunu söylüyor ve modanın aşkı olduğunu söylüyor.


Didem Ezgi Akın Kimdir

İşte Benim Stilim Didem Ezgi Akın

19 yaşında olan Didem Ezgi, Çocuk Gelişimi okuyor. Yarışmaya katılmasının amacı, tarzına ve stiline güvenmek. Genel olarak baktığında tarzını herkesten farklı bulduğunu söylüyor. Sonuna kadar gideceğinden emin olan Akın, 100.000 TL’yi almadan gitmeyeceğini de sözlerine ekliyor.


Şilan Makal Kimdir

İşte Benim Stilim Şilan Makal

Galatasaraylı olan Şilan Makal, öğrenci ve 21 yaşında. İlk sezondan beri yarışmayı izlediğini belirten Şilan, yarışmanın kendisine iyi kötü bir şeyler katacağını düşünüyor.


Neda Poursaeid

İşte Benim Stilim Neda Poursaeid

Burada olmaktan çok mutlu olduğunu söylüyor. Herkesin beğeneceğini ve tarzına çok fazla güvendiğini söylüyor. İranlı olan Neda, Türklerin çok centilmen ve misafirperver olduğunu söylüyor. İran halkının da desteğini aldığını belirtiyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Gül dedi ki:

    kesin KIZLAR var diye seyrediyon <3

  2. Hakan Duran dedi ki:

    Yeni sezon’da yine çok iddaalı yarışmacılar var bu program resmen magazin gündemini belirliyor. Severek takip ettiğim nadir televizyon showlarından biri.

Yorum Yaz

Yukarı Çık