İlluminati Nedir

İLLUMİNATİ NEDİR

Çoğu insan İlluminati nedir sorusunun yanıtını ne yazık ki bilmiyor. Tarihi çok eskiye dayanan illuminaati, 1 Mayıs 1776 tarihinde kurulmuş bir topluluktur. Baverya hükümeti 1785 senesinde dağıtılan bu grubun bütün belgelerini yayınlamıştır. O tarihten sonraki illuminati topluluğu gizliliğini korumuştur. Topluluğun kesin varlığı hakkında hala daha bilgi bulunmamaktadır. Topluluğun temel amacı yeni dünya düzeni kurmak. Tek din, tek devlet ve tek dil adı altında yeni dünya düzeninin kurulması hedeflenmektedir. Topluluk amacını kısıtlı bir şekilde dile getirmiş ve simgesini her yerde yaymaya çalışmıştır. Bu simge de onların güçlü gözükmesine yardımcı olmaktadır.

Günümüzde illuminati topluluğunun başında 10 kişi olduğu ve bu kişilerin de bütün dünyaya hakim olduğu tahmin edilmektedir. ABD başkanlarının bu örgüte hizmet ettiği de sağlam bilgiler arasında yer almaktadır. İlluminati ünlüleri olarak Jay Z, Beyonce, Angelina Jolie, Justin Bieber, Kanye West, Kim Kardashian, Celine Dion, Lady Gaga, Emma Watson, Rihanna, Kesha, Madonna, Lebron James, Kraliçe Elizabeth, Tom Cruise, Tyra Banks gibi ünlüler gösterilmiştir.

İlluminati ile ilgili birçok komplo teorisi ortaya atılmıştır. Myron Fagan’a göre John F. Kenndy suikastı, Fransız İhtilali ve Waterloo Savaşı İlluminati örgütünün işidir. Birçok ünlü çizgi filmlerinde de bilinçaltı mesajlarla beyin yıkamanın gerçekleştirildiği ortaya atılmıştır.


İlluminati kartları’nın türkçe açıklamalı videosu

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık