Hadise Kimdir (Boyu,Kilosu,Resimleri)

Hadise 22 Ekim 1985 tarihinde Belçika’nın Anvers ilindeki Mol kasabasında dünyaya gelmiştir. Tam adı Hadise Açıkgöz’dür.

Ünlü olma macerası “Idool 2003” yarışmasına katılmasıyla başladı. Bu yarışmada birinci olamasa da birçok şirket tarafından ilgi gördü, albüm teklifleri yapıldı. İlk single çalışmasını 2004 yılında “Sweat” isimli bir çıkış parçasıyla yaptı. 2005 yılında ilk stüdyo albümünü yayınlayarak sektörde kalıcı isimlerden biri olmak için ilk adımını attı. Hadisenin ilk albümü müzik kanalları tarafından büyük ilgi gördü. Dolayısıyla hadise hemen ses getirdi.

Hadisenin Boyu 1.65 cm, Hadisenin kilosu 55 kilogramdır. Bir dönem de aşırı kilo vermesiyle gündeme oturmuştur. Hadise Açıkgöz, ilk Türkiye konserini İzmir’de verdi ve Türk halkı hadiseyi büyük bir ilgiyle dinledi, o günden beri hep benimsedi.

Hadise İngilizce, Almanca ve bunun gibi birçok yabancı dili akıcı bir şekilde konuşabiliyor. Ailesiyle zaman geçirmeyi seven ve her zaman magazin gündemlerinde ilk sıralarda yer alan hadise hepimizin sevdiği gözde sanatçılardan. Bir ara Sinan Akçıl ile olay olan aşkları sonucunda karşılıklı şarkı çıkarma, birbirine cevap verme niteliğinde durumlar olsa da hadise kalitesinden hiçbir şey düşürmedi. Sanatçılığın yanı sıra “O Ses Türkiye” gibi Acun Ilıcalının sunduğu programlarda da son birkaç yıldır jüri üyeliği yapan Hadise, program sırasında Murat Boz ile karşılıklı olan atışmalarıyla da hem izleyiciyi güldürüyor hem de hemen hemen her program sonrasında magazin haberlerinde ilk başlıklarda yer alıyor.

JÜRİ ÜYELİĞİ YAPTIĞI YARIŞMALAR

 • Ses Türkiye

GÖZDE ŞARKILARI

 • Düm Tek Tek
 • Süper Men
 • Visa
 • Aşk Kaç Beden Giyer
 • Adın Ne
 • Aşk Kolik
 • Biz Buradayız

SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Tüm sosyal medya hesaplarında büyük ilgi gören Hadise’nin, takipçi sayısı da oldukça fazladır.

Hadise Kimdir (Boyu,Kilosu,Resimleri) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Meryem dedi ki:

  Hadisenin hayranıyım resimleri çok güzel

Yorum Yaz

Yukarı Çık