Güzel Köylü Dizisi Oyuncuları

GÜZEL KÖYLÜ DİZİSİ KONUSU

2014 yılında yaz sezonunda yayına başlayan Güzel Köylü dizisinin yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan oturmaktadır. İzlenme rekorları kıran dizinin senaristliğini ise Filiz Ekinci ve Baykut Badem üstlenmiştir.  Güzel Köylü Dizisi Başrol Oyuncuları; Mehmet Ali Nuroğlu, Berk Cankat ve Gizem Karaca gibi önemli oyunculardır.

Güzel Köylü Dizi Konusu; İstanbul’daki hayattan ve yaşadığı karışıklıktan sıkılan Gül, Muğla’daki Güzelköy’e yerleşir. Gül, evlenmek üzere olduğu Kaan’ın kendisini aldatması sonucunda İstanbul’u terk etmek istemiştir. İstanbul’dan gitmenin planlarını yapan Gül’e, Gül’ün babaannesi olduğunu iddia eden Sultan Ana’dan kendisine mektup gelir. Bu mektubu alan Gül, direkt olarak Güzelköy’e gider. Mektubu Gül’e getiren ise Cemal’dir. Nişanlı olan Cemal, Kamuran ile evlenmek için nikah masasına oturduklarında, nikah memuruna bir anda hayır der. İşte bu anda köy İstanbul’u aratmaz. Köyde yaşanan bu durumu Gül’ü fazlasıyla rahatsız eder. Gül tam köyden ayrılmak istediği sırada nişanlısı gelir ve Gül’ü götürmek ister. Gül’de bundan vazgeçer. Gül, gönlünü Cemal’e kaptırınca aşkın en temiz hali izleyicilerle buluşur.

Güzel Köylü Dizisi Oyuncuları arasında Zerrin Sümer, Ahmet Mümtaz Taylan, Ali İpin gibi başarılı oyuncular da yer almaktadır.

Güzel Köylü Dizisi Oyuncuları

GÜZEL KÖYLÜ DİZİ OYUNCULARI

  • Gizem Karaca – Güzel Köylü Gül Kimdir
  • Berk Cankat – Güzel Köylü Cemal
  • Mehmet Ali Nuroğlu – Kaan
  • Esin Civangil – Güzel Köylü Kamuran
  • Zerrin Sümer – Sultan Ana
  • Ahmet Mümtaz Taylan – Hüsnü
  • Tolga Ortancı – Celal
  • Simge Selçuk – Nihal
  • Ömür Özdemir
  • Ali Erkazan – Zafer

GİZEM KARACA KİMDİR

Gizem Karaca

 7 Eylül 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gizem Karaca, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl’da birkaç bölüm oynayarak yaşayan Karaca, 2011 yılında Miss Turkey yarışmasında ikinci olmayı başarmıştır.

Gizem Karaca Boyu ve Kilosu: 172 cm. / 52 kg.

Gizem Karaca dizileri; Eve Düşen Yıldırım, Emir’in Yolu, Adını Feriha Koydum ve Benim Hala Umudum Var. 2014 yılı yaz döneminde yayına giren Güzel Köylü dizisinde Gül karakterini canlandırmaktadır.

GİZEM KARACA TWİTTER: www.twitter.com/Gizem__Karaca

GİZEM KARACA İNSTAGRAM: www.instagram.com/gizemkaraca

BERK CANKAT KİMDİR

Berk Cankat

9 Mayıs 1984 tarihinde dünyaya gelen Berk Cankat, Bilkent Üniversitesi’nin Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyunculuk eğitimini ise Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde tamamlamıştır. FOX TV Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Savaş karakteriyle büyük beğeni toplamıştır.

Berk Cankat Boyu ve Kilosu: 185 cm. / 75 kg.

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin sona ermesinden sonra Berk Cankat, kısa bir süre Medcezir dizisinde rol almıştır. Dizide Cem karakterini canlandıran Cankat, cana yakın ve sempatik tavırlarıyla geniş hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. 2014 yılının yaz aylarında yayın hayatına başlayan Güzel Köylü dizisinde Cemal karakterini canlandırmaktadır.

BERK CANKAT TWİTTER: www.twitter.com/berkcankat

BERK CANKAT İNSTAGRAM: www.instagram.com/berkcankat

MEHMET ALİ NUROĞLU KİMDİR

Mehmet Ali Nuroğlu

7 Eylül 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Mehmet Ali Nuroğlu, Hacettepe Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Eğitim hayatı esnasında Devlet Tiyatroları’nda görev almıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini “Çemberinde Gül Oya” adlı dizide Mehmet karakteri ile yaşamıştır.

Mehmet Ali Nuroğlu Boyu ve Kilosu: 179 cm. / 68 kg.

Mehmet Ali Nuroğlu Dizileri ve Sinema Filmleri; 2004’te Yuvadan Bir Kuş Uçtu ve Çemberinde Gül Oya, 2005’te Başka Yerde Yok, 2006’da Kırık Kanatlar, 2007’de Peri Tozu ve Zincirbozan, 2008’de Vurgun ve Nokta, 2009’da Ömre Bedel, 2011’de Bizim Büyük Çaresizliğimiz, 2012’de Kusursuzlar ve Uçurum.

MEHMET ALİ NUROĞLU TWİTTER: www.twitter.com/manuroll

MEHMET ALİ NUROĞLU EŞİ: Çiçek Gülsen

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık