Güldür Güldür 2019 Oyuncuları Kimler?

BKM’nin en sevilen eğlence programlarından Güldür Güldür Show çok yakında yeni bölümleriyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor! Ali Sunal’ın sunduğu Güldür Güldür Show çok yakında yayın hayatına geçecek. Herkes tarafından beğenilerek izlenen Güldür Güldür Show’da bu sezon Çağlar Çorumlu, İrem Sak, Onur Buldu gibi isimler yeni projeleri yüzünden programda artık yer almıyor. Doğa Rutkay, Alper Kul, Aylin Kontente, Onur Atilla, Ali Sunal, Meltem Yılmazkaya kalan bütün Güldür Güldür Show ekibi programda yer alacak ve buna artı olarak yeni oyuncular da programa dahil oldu. Peki Güldür Güldür Show’a katılan yeni oyuncular kimler ?

Emre Altuğ

14 Nisan 1970 yılında doğmuşur. İstanbullu olan Emre Altuğ’u her ne kadar şarkıcı kimliğyle tanımış olsakta aslında İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Onu daha önce Lise Defter, Neredesin Firuze, Sensiz Olmuyor, Tatlı Hayat ve Mert ile Gert gibi yapımlarda gördük.

Açelya Topaloğlu

19 Kasım 1986 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Konservatuarından mezun olan güzel yıldızı ilk olarak Aşk Yakar isimli dizide gördük. Daha sonra Eve Düşen Yıldırım dizisinde rol aldı ve sonra Kaçak Gelinler isimli dizisiyle tanındı. Sonrasında İnadına Aşk dizisinde başrol oynadı. Ardından ise Meryem dizisinde rol aldı.

Sinan Çalışkanoğlu

26 Ocak 1978 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbulludur ve kariyerine ilk kez 2002 yılında başlamışır. En Son Babalar Duyar dizisinde rol alarak tanınmıştır. Genelde komedi yapımlarında oynayan Sinan Çalışkanoğlu Hayat Bilgisi, Davetsiz Misafir, Selena ve Kertenkele gibi yapımlarda rol almıştır.

Ecem Erkek

24 Haziran 1991 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Ankara Üniversitesi, Oyunculuk Bölümünde tamamlamıştır. Sayısız tiyatro gösterisinde rol alan Ecem Erkek, Hayat Sırları dizisinde dizisinde rol almıştır.

Mahir İpek

Mahir İpek, 22 Ocak 1972 yılında doğmuştur. Kahramanmaraşlı olan başarılı oyuncu Bilkent Üniversitesi, Tiyatro bölümü mezunudur. Sayısız tiyatro oyununda yer almıştır. Televizyonda ise Ruhumda Bir Sıkıntı Var, Elveda Rumeli, Kınalı Kar, Sensiz Olmuyor ve Haneler gibi yapımlarda rol almıştır.

Evrim Akın

12 Haziran 197 yılında dünyaya gelmiştir. Ankaralı olan güzel oyuncu ilk olarak 1997 yılındaki Eltiler dizisiyle televizyonculuk kariyerine başladı. Ardından Avrupa Yakası ile adını iyice duyurmayı başardı. Sonrasında ise Bez Bebek, Alemin Kralı gibi yapımlarda rol alarak herkesin sempatisini kazanmıştır.

Güldür Güldür 2019 Oyuncuları Kimler? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık