Fırat Altunmeşe Kimdir

Genç Türk oyuncularından biri olan Fırat Altunmeşe, son yılların gözde ve dikkat çeken oyunculuğu ile popüler olmuştur.

Fırat Altunmeşe’nin Hayatı

1 Ocak 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Babası tanıdık isimlerden olan İzzet Altunmeşe de müsizyendir. Bir ablası ve bir abisi vardır. Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünde iki sene okuduktan sonra bırakmıştır. Craft Oyunculuk Atölyesi’nde özel tiyatro eğitimi almıştır.

Kariyeri

2013 yılında Vicdan dizisinde, Timuçin Esen ve Ahu Türkpençe ile paylaştığı dizide rol almıştır. Kaçak Gelinler dizisi ile 2014 yılında daha çok dikkatleri üstüne çekmiştir. Bu dizide başrollerini Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci, Deniz Baysal ve Furkan Andıç ile paylaşmıştır. Aşkı Hiç Bulacağımı Sanmazdım şarkısını Deniz Baysal ile beraber düet yaparak söylemişlerdir.

2015 yılında Hesapta Aşk filmi ile kendisinden söz ettiren Fırat, bu filmde Meriç Aral, Derya Şensoy ve Burak Tozkoparan ile başrolü paylaşmıştır. Son olarak 2016 yılında senaryosunu Sinan Tuzcu’nun yazdığı Kehribar dizisi ile ekrandadır.

Özel Hayatı

Arkadaş çevresi çok geniş olması ile neredeyse bütün müzik ve sinema televizyon camiasındakileri tanır. Babası sayesinde de bir yerlere gelen oyuncu daha çok kendi yeteneği ile anılmak istemektedir. Fiziksel özellikleri 190 cm boyunda ve 86 kilo olan oyuncunun gözleri koyu kahverengi ve saçları siyah renktedir. Kullandığı sosyal medya hesapları ise twitter @Firattaltunmese ve [email protected] hesaplarından oyuncuyu takip edebilirisiniz.

Fırat Altunmeşe Kimdir Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık