Fiat Agea Özellikleri , Fiyatı Ne Zaman Çıkar ?

Fiat Agea Ne Zaman Çıkar ?

Fiat firmasının yeni kompakt sedan projesi olan Fiat Agea; İtalyan tarzı, sınıfının zirvesinde bagaj ve iç hacim kapasitesi, dayanıklı ve verimli motorlar sunduğu gibi teknoloji ile konforu da bir araya getiriyor. Fiat Agea’nın Kasım ayında satışa sunulması bekleniyor.

Fiat Agea Fiyatı

Fiat Agea fiyatlarının Ekim ayında resmi olarak açıklanması bekleniyor. Şu anda herhangi bir fiyat açıklaması yapılmadı.

Fiat Agea Özellikleri

*|* Sedan forumunda tasarlanan yeni modelde güçlü ve uyumlu hatlar mevcut. Uyumla tasarlanan bagaj bölümü, arkada göz alıcı aydınlatmalar İtalyan estetik anlayışını araca işliyor. Aracın ön kısmında ise motor kaputu kaslı bir görünüme sahip. Kaputtan tavana uzanan keskin çizgiler aracın güçlülüğünü simgeliyor.

*|* 264 santimetrelik aks mesafesi, 148 cm. yüksekliği, 178 cm. genişliği, 4,5 metrelik uzunluğu ile muazzam bir iç genişliğe sahip Fiat Agea. 5 yetişkini rahatlıkla ağırlayabilen eşsiz araç, 510 litreden fazla bagaj hacmi sunuyor.

*|* İki benzinli ve iki Multijet II turbo dizel motor seçenekleri ile hem otomatik şanzımanla hem de manuel tercih edilebilecek araç 95 – 120 HP arasında motor gücüne sahip. 100 kilometrede ortalama 4 litrenin altında yakıt tüketen Fiat Agea son derece tasarruflu.

*|* 5 inç dokunmatik ekranlı Unconnect multimedia sistemi ile; ses tanıma, metin okuma, müzik çalar ve bluetooth bağlantısı özelliklerini kullanabilme imkanı sunuyor. Bunun yanı sıra iPod uyumlu USB ve AUX portları ve direksiyonda kontrol özellikleri de mevcut.

Fiat Agea Özellikleri , Fiyatı Ne Zaman Çıkar ? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık