Ferzan Hekimoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Ferzan Hekimoğlu, 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Güzelliği ve düzgün fiziği ile dikkat çeken oyuncu, birçok dizide yardımcı oyuncu olarak görev aldı. Dizi dışında film ve reklam deneyimi de olan oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitimini aldı.

  • Ferzan Hekimoğlu Boyu ve Kilosu:74 cm.-50 kg.

En son Kanal D yapımı olan Kalbim Ege’de kaldı adlı dizide hemşire Alev karakterini canlandıran oyuncu, daha önce Herşey Yolunda Merkez ve Gurbette Aşk dizilerinde yer aldı. Sinema alanında ise Delisin Deli isimli sinema filminde boy göstererek, sinemacılık sektörüne de adım atan güzel oyuncu, kariyer hayatında genç yaşına rağmen birçok başarılı yapımda yer aldı.

Ferzan Hekimoğlu, Vay Arkadaş isimli yarışma programında sunuculuk yaptığı sırada ünlenmeye başladı  ve Türk izleyicisinin dikkatini çekmeyi başardı. 2008 yılında Erkan Yücel En İyi Genç Yetenek Tiyatro Ödülü’ne, daha sonra Miss Model of Turkey’de Best Friend ünvanına layık görüldü.

Yeşil gözleri ve sarı saçları ile dikkat çeken oyuncu, sunucu ve model Ferzan Hekimoğlu, İzmir Seferihisar’da çekilen Kalbim Ege’de Kaldı isimli dizi ile kariyer yaşantısına devam etti ve oyunculuğu ve güzelliği ile Türk seyircisinin ilgisini kazandı.

Ferzan Hekimoğlu Dizileri ve Filmleri: Kalbim Ege’de Kaldı, Herşey yolunda Merkez, Gurbette Aşk ve Delisin Deli filmidir.

Ferzan Hekimoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık