Facebook Oyunları

Facebook günden güne büyümesine devam ederken insanların günlerinin büyük bir kısmını burada geçirmeye başladığını görüyoruz. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de Facebook içerisindeki oyun bölümü. Arkadaşlar arasında bir bağ konumunda olan Facebook, işi bir adım daha ileri götürerek oyunlar sayesinde bu bağı daha da güçlendirmeye çalıştı ve insanları kendisine daha çok bağladı. Peki nelerdir bu Facebook oyunları? Buyurun sizin için derlediğimiz, oynayanı çok fazla olan güzel bazı Facebook oyunları;

  • Candy Crush Saga:  Şu anda Facebook üzerinde en çok aktif oyuncuya sahip olan oyunlar arasında başı çeken bu oyunda amacınız; çeşitli zorluk seviyelerine sahip bölümlerde, benzer renkteki şekerlerin 3 veya daha fazlasını bir araya getirmek ve patlatmak. Başta kolay gibi görünse de ilerleyen bölümlerde çok zorladığı bir gerçek. Ayrıca kaybettikçe canınız azalmakta ve arkadaşlarınızdan can isteyerek oyuna devam edebilmektesiniz.
  • FarmVille 2: FarmVille oyununun devamı olan bu oyunda ise amacınız olabildiğince büyük ve verimli bir tarlaya sahip olmak. Gerçek zamanlı olarak ilerleyen oyunda ekinler ekiyor, onlara bakıyor ve büyümelerini bekliyorsunuz. Hayvanlar alabiliyorsunuz. Yine arkadaşlarınızın çiftliklerini ziyaret edebiliyor ve onlarla etkileşime geçebiliyorsunuz.
  • Texas HoldEm Poker: Bu oyun adından da anlaşılacağı gibi bir poker oyunu. Zynga’nın en çok ses getiren oyunlarından birisi olan Texas Holdem, milyonlarca insanın günlük olarak oynadığı ve gerçek paralar ile çipler satın aldığı bir ortam. Burada her gün düzenlenen turnuvalar ile insanlar kendilerini daha fazla gösterme çabası içindeler. Her ne kadar gerçek poker oyunu gibi olmasa da buradaki oyuncuları ve blöfleri de görmeniz gerekmekte.
  • Top Eleven: Ülkemizde de çok oynanan oyunlardan birisi olan bu oyunda bir takımın yönetiminden sorumlusunuz. Oyuncular ile ilgili kararlardan stadyum ile ilgili değişikliklere kadar her konuda etkinizin olduğu bu oyun ile futbolun tadına varıyorsunuz.
  • Mynet Çanak Okey: 1 milyondan fazla kullanıcısı ve okey hastalarının uğrak yeri haline gelen Çanak Okey, size hem arkadaşlarınız ile sohbet edip eğleneceğiniz bir oyun hem de kazanacağınız ya da kaybedeceğiniz puanlar ile rekabetçi bir ortam sunuyor.

Facebookdaki beğenebileceğiniz diğer oyunlar;Bubble Witch 2 Saga , Candy Crush Soda Saga,Hero Defense,Kim Kardashian: Hollywood,Klondike,League of Angels,Old Vegas Slots,Sparta: War of Empires,SuperCity,Lil Farm Life.

 

Facebook Oyunları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık