Evim Şahane Başvuru

Evinizde birtakım değişiklikler yapmak mı istiyorsunuz ve bu konuda tecrübeniz olmadığı için bu değişiklikleri gerçekleştirmekten mi korkuyorsunuz? Bilindiği gibi ev dekorasyonu kolay bir iş değildir. Günümüzün büyük bir bölümünü evimizin odalarında ve evimizde geçiriyoruz. Evimize ve odalarımıza hakim olan dekorasyonun ve tarzın kişilik özelliklerinizle, aile yaşantılarınızla uygun olmasını istersiniz. Gelen misafirlerinizi de hoş bir görüntüye sahip evde ağırlamak istediğinizden dolayı ev dekorasyonu büyük önem taşır.

Bu noktada tecrübesiz olan kişiler evlerini güvenilir kişilere emanet etmek istiyor. Bunu ücretsiz olarak gerçekleştirmek ise şahane olur. İşte tam da bu noktada devreye Evim Şahane adlı program giriyor. Dekorasyon formatı ile yayınlanan Evim Şahane isimli program hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Evim Şahane yayın saati hafta içi hergün 15:45 Programda, Mimar Selim Yuhay ve ekibiyle birlikte evleriniz en ince ayrıntısına kadar düşünülerek kullanışlı ve mükemmel bir görüntüye kavuşturuluyor. Tüm bunlar ise 3 gün sürüyor.

evim şahane başvuru formu

Evim Şahane Başvuru Formu

 • *|* Başvuru yapmak için öncelikle http://form.kanald.com.tr/EvimSahane/Form.aspx adresine giriş yapınız.
 • *|* Kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi doldurduktan sonra; binanızın dış görünüşünün, dekore edilmesini istediğiniz odanızın ve kendinizin fotoğrafını dosya olarak yükleyiniz.
 • *|* Cinsiyetinizi, kimlerle yaşadığınızı, eğitim durumunuzu, mesleğinizi, medeni durumunuzu, çocuğunuzun olup olmadığını, daha önce TV programına katılıp katılmadığınızı, evinizin kaçıncı katta olduğunu, evinizin kaç odasının bulunduğunu, evinizin kaç metrekare olduğunu, hangi odada değişiklik yapmak istediğinizi, kime ya da kimlere sürpriz yapmak istediğinizi gerekli yerlere giriniz.
 • *|* Tüm bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra, GÖNDER butonuna basarak Evim Şahane Başvuru işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Başvurunuzu oluşturduktan sonra beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok. Programa yüzbinlerce kişi başvuru yapıyor. Başvuru formunu doldurarak belki de şanslı kişiler arasında siz de olacaksınız ve Kanal D ekranlarında Evim Şahane adlı programda evinizi tüm Türkiye’ye açacaksınız.

Evim Şahane Telefon Numarası +90 212 478 00 88
Evim Şahane Mail : [email protected]
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. cevrye turhan dedi ki:

  Slim bey sizden gibi msj gönderiyolar evinizi yenilenmeye uygun diye bizden 269 tl para talep ettiler ben onayladım. Internetten baktım ki dolandırırıcılar cıktı

 2. fazilet dedi ki:

  selim bey lutfen benim kapimida calin

 3. gulcan karakurt dedi ki:

  evim şahaneye başvurumu yaptım aramalarını bekliyorum evim 120 metre

 4. sezgin dedi ki:

  arkadaşlar son günlerde evim şahaneden gönderilmiş gibi bir mesaj geliyor ve 100 tl ödeyerek form göndereceklerını ve sonrakı hafta mımarın gelecegını söyluyorlar! siz kabul edıyorsunuz ama aslında 2 kagıt parcasına form 100 tl öduyorsunuz ve kımse gelıp gıtmıyor kanal de evım sahaneden sizi aradıklarında drekt kanal d bınasına cagırıyorlarmıs sakın ha yanılıpta 100 tl ödeyerek bu dolandırma sebekesıne dolalandırılmayın

 5. fatma vural dedi ki:

  Selim bey merhaba benim kızıma birde benim odam yapılacak benim kızım zihinsel engelli ♿ kızıma özel bir koltuk istiyorum lütfen gel teşekkürler ben hatay da katıdım

 6. Evimi seviyorum dedi ki:

  Evim şahaneyi çok seviyorum başvuru formunu doldurdum bir gün banada gelirsiniz umarım komşuma gelmiştiniz severek takip ediyorum sizi

Yorum Yaz

Yukarı Çık